Cenk Ergün'den Sneijder ve Transfer Açıklaması! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cenk Ergün'den Sneijder ve Transfer Açıklaması!

"SNEIJDER FLORYA'DA ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR"

Sneijder'in şu anda diğer arkadaşlarıyla Florya'da çalışmaya devam ettiğini söyleyen Cenk Ergün, "Orada herhangi bir gelişme olduğu zaman olursa mutlaka paylaşılacaktır ama şu anda çalışmalarına devam ediyor diyebiliriz." dedi.

"SAĞ BEK İÇİN BİRDEN FAZLA İSİM VAR"

Sarı-kırmızılı takımın sağ bek pozisyonunda birden fazla oyuncuyla görüşmelerine devam ettiğini kaydeden Cenk Ergün, "Mümkün olduğu kadar isimleri zikretmemeye çalışıyorum. Birden fazla isim var. Kısa vadede tahmin ediyorum resmi bir şekilde konuşmaya başlayacağız. Sağ bek transferiyle ilgili 1-2 gün daha beklemek lazım" şeklinde konuştu.

Madem belli değil Wesin durumu neden 21 e döndü Belhanda.Bu bizim yönetim ciddi derece gerizekalı adamlarla dolu.

kardeşim bir kerede adam gibi çıkın ve erkek gibi düşünceleriniz nedir söyleyin ne biçim adamlar bunlar her işleri gizli saklı yalan dolan üzerine.

Wesleye diğer kadro dışılar gibi floryada antreman yap dendi oda sosyal medyadan öyle bi paylaştı ki sanki kulüpte kalmasını istedi şeklinde yayıldı elini baya sağlamlaştırdı. Yönetim bu olayı eline yüzüne bulaştırdı Wesleyde taraftara oynuyor

Üst Alt