Cenk Ergün'den Transfer Şov!7qAl3m.jpg

Gelecek sezon transfer çalışmalarına şimdiden başlayan Galatasaray, Kasımpaşa'da oynayan ve sezon sonunda serbest kalacak olan Titi, Tunay Torun, André Castro'yu renklerine bağlayacak.


Galatasaray'da futbol takımından sorumlu yönetici Cenk Ergün'ün 'transfer çalışmalarına başladık' açıklaması sonrasında sarı kırmızılıların ilgilendiği futbolcular da ortaya çıkmaya başladı.

Mali durumu sebebiyle sözleşmesi sezon sonunda sona erecek isimlerle ilgilenen Galatasaray, Kasımpaşa'nın 3 yıldızını listesine aldı.

"Titi, Andre Castro ve Tunay Torun"

3 futbolcunun da sezon sonunda boşa çıkacak olması sebebiyle Galatasaray'ın kısa sürede oyuncular ve menajerleriyle görüşeceği öğrenildi. 3 futbolcunun da Galatasaray Teknik Direktörü Igor Tudor'un onayından geçtiği belirtildi.

DONK'UN HATASINA DÜŞÜLMEDİ

Galatasaray yönetimi geçtiğimiz sezonun devre arasında sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan Donk'u 2.5 milyon euro bedelle transfer etmişti. Sarı kırmızılı yönetim, aynı hataya bu transfer döneminde düşmedi ve sözleşmesi sezon sonunda sona erecek futbolcuları bedelsiz olarak kadrosuna katmak için sabırlı davrandı.

Galatasaray'ın Kasımpaşalı 3 ismi de bu şekilde bedelsiz olarak kadrosuna katmak için girişimlere başlayacağı, özellikle Titi konusunda ısrarcı olacağı aktarıldı.

Yeni Şafak
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Bütün haberlerde taşak malzemesiyiz...3-4 senede bir takım en dibi nasıl görebilir aklım almıyor yaa!
 
Cenk yaz döneminde transfer yapıcam diye dünya turu yapmıştı
1 tanede adam akıllı transfer olmadı.
Bunlar katıksızlar
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt