Cenk Ergün'e Sürpriz Teklif | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Galatasaray'da 12 yıldan bu yana görev yapan ve daha önce Trabzonspor'da da mesai harcayan Cenk Ergün'ü, Bursaspor Kulübünün Sportif Direktör olarak kadrosuna katmak istediği ortaya çıktı.

Yetkileri elinden alınan Cenk Ergün'ün vereceği yanıt şimdilik soru işareti. FutbolArena

transfer edilen isimler makul bonservis ve maaşlarla transfer edilseydi kendisine pay biçerdim ama ücretler yüksekti özellikle maaşlar kazık gibi geçirildi kulübe. transfer edilen isimlerin doğruluğu bi başarıydı ve bu noktada tek başına scout ekibinin başarısı olduğunu düşünüyorum bunun, doğru isimler belirlemişler.

transfer edilen isimler makul bonservis ve maaşlarla transfer edilseydi kendisine pay biçerdim ama ücretler yüksekti özellikle maaşlar kazık gibi geçirildi kulübe. transfer edilen isimlerin doğruluğu bi başarıydı ve bu noktada tek başına scout ekibinin başarısı olduğunu düşünüyorum bunun, doğru isimler belirlemişler.

Benim gözümde tek zor transfer Feghouli'ydi bu yaz zaten en cok da ona ugrasildi.

Yazin da cok konustuk bunlari zaten forumda ama yapilan neredeyse bütün transferleri sen ben bile yapardik bu maliyetlere. Yani öyle sihirbazlik isbilmislik durum falan yok bana kalirsa.

Mesela Ndiaye yi 4'e falan alsaydik, Belhanda yi hic almasaydik veya onu da 4'e falan alsaydik o zaman baska konusabilirdim belki.

Üst Alt