Cenk Gönen'in Satışı KAP'a Bildirildi! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cenk Gönen'in Satışı KAP'a Bildirildi!

1 milyon Euro maaşı vardı, 600.000 Euro'dan feragat etmiş. Yani 400.000 Euro ödeyeceğiz bu sene için. Bonservisi de çıkardığımızda 200.000 Euro ödemiş olacağız.

Çok çok iyi bir anlaşma değil ama Cenk gitmiş bu bile yeterli.
Ama tabi elin portakalı paragöz, bu adam bile bu sene için para almadan gitmemiş.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Son düzenleme:
200 bin odeyip kurtulmamiz 1 milyon euro odemekten iyidir kanisindayim bu bos adama

bir kere ciddi macta isimiz dustu kupada , basaksehir macinda gorduk

Ulan varya oyuncuyu sezon başlamadan satarken, parasının bir kısmını ödeyen ilk kulübüz anasını satayım. Gene zarar etmişiz.

Neyse, cenabet heriften kurtulduk. 1M ödemektense 200K ödemek de daha iyidir. Olaya öyle bakacaz artık...

Ya Selcuku da birisine satsin pazarlasin neyse parasi verelim biktim artik. Selcuk'u yollasin Ahmet'e 1-2 Milyon verelim raziyim ben.
Selçuka talip yok yönetim 1 senedir satmaya çalışıyor 2-3 tane menajerde görevlendirmiş ama maaşı yüksek. Sneijdere yapılan Selçuğada yapılsa gider, büyük ihtimal gelecek yaz ayrılır diye düşünüyorum

DFGxqhiXsAAFDkU.jpg

Böyle bir kabiliyet yoksunu , uğursuz herifi kovalamak için 400.000 bin eur ödüyorsun.

Vah benim takımım vah , vah benim memleketim vaah...

Bu adamin maç başı ücreti 10.000 euroydu. Kaleciler ilk 18e girdigi takdirde maç başı ücrete hak kazandığı icin yıllık ücreti 1.5 milyona falan geliyordu. O açıdan da bakmak lazım olaya

Aga ben anlamadım adamın bonservisini veriyoruz.neymiş alacağından feragat ediyormuş.yahu daha sezon başlamamış ki zaten transfer dönemindeyiz.semihi brumayı poldiyi gönderdik.böyle bir açıklama yapıldı mı.ya komisyon işi döndü ya da bizimkiler ağır mal

#dursunözbekistifa
#yönetimistifa

zorla gönderilen sneijder paranın tamamından feragat ederken kendi gitmek isteyen cenk neden parasının tamamından feragat etmiyor. yine dursunca bi iş

Üst Alt