Cenk Tosun, 22 Milyon Euro Karşılığında Everton'da! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cenk Tosun, 22 Milyon Euro Karşılığında Everton'da!

tinercilerin cok fazla borcları var mevcut borcları neredeyse 2ye katlamıs durumda divan baskanları bile elestirmisti fikoyu

yani iyi yönetildikleri filan yok sampiyon oluyorlar sıcak para geliyor sampiyon olamasınlar 2 sezon görürüm ben onları

cenkte dahil oguzhan 150 milyonda dahil cogu oyuncuyu satarlar cünkü sıcak para lazım stadym dısında gelir yeride yok

Ben o kadar para verdiklerini düşünmüyorum fikret orman ın piyasa çabaları bence bu arada biz alabikirdik konusuna gelince o yazanlar eren derdiyok a yaptıkları muameleyi yapacaklarınıda biliyorum o yüzden bize gelseydi eren den iyi olmazdı durumu

Inanilmaz overrated biri, meziyeti nerdeyse yok.

Karekteri bozuk ayrica, gelenj geceni tekmeleye hakeme devamli konusmaya basladi.

CL oynamanin faydalari iste bunun icin para harciyacaksinki sampiyon olup CL de boy gösterip icabinda ingilizlere oyuncunu okutacaksin bunu dursun denen sahiz bir türlü anlamadi, nezaman secim yaklasti para basti transferler icin.

Bence doğrudur.Normalde 10-15 arası eder ancak Neymar ve City 'nin yaptığı yüksek bonservisli defas transfeleri sebebiyle piyasa 2 kat arttı.

Birde artik türkiyeden baska lige büyük para ile kimse transfer olmaz düsüncesi kalksin artik. Adam kendini gösteriyorsa 20 veren de olur icabinda 30 da. Ndiaye Dünya Kupasinda iyi maclar cikarsin Ingiliz takimlari rahat bir 20milyon verir

İyi para.Keriz Everton kargaları zengin etti.Ulan nasıl araştırma ekibiniz var sizin.28 Milyon euroya Cenkten çok daha kaliteli forvetler alınır.Cenk bu sene kendini epey geliştirdi fakat asla o parayı etmez.

DSI6vWpWkAIAYyi.jpg

Cok iyi golcu. Acikcasi besiktas'in boyle bir Turk statusundeki futbolcuyu elinden cikarmasina sevindim. 25 Euro artik cok fazla bir para degil market degerlerine gore 5 sene oncenin 10M euro'su gibi bisi artik 25M euro :)

Galiba direkt 22.5 Milyon € imiş öbür kalanı bonusmuş inanılmaz paralar yaw,Transferde ölücüler satışlarıda tam tersi

Üst Alt