Cenk Tosun: "G.Saray içime sinmedi" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cenk Tosun: "G.Saray içime sinmedi"

Cevap: Cenk Tosun:"G.Saray içime sinmedi"

Attigi golleri türk forvetler arasinda Mevlüt Erdinç disinda kimse atamazdi. Genel olarak stilleri de birbirine benziyor zaten.

bir cem sultan bir de muhammet demir atardı. :D gelin görünkü türkiyenin en büyük yetneklerinden muhammet demirde gaziantepsporda .gelde kıskanma :(.müthiş hücum güçleri var. ah bizde anıl -cem sultan -berkin-bilal oynasa süper olurdu :).

Hic sanmiyorum. Cenk benim son yillarda izledigim en komple yerli forvet diyebilirim. Hersey var bu cocukta. Uzaktan sut, adam gecebilme, dripling, hiz, taktik anlayis, bitiricilik, kafa toplari ve pozisyon okuma. Cenk mükemmel bir altyapi egitimi almis.

Bugün anladım ki bu adam haklı beyler. Gaziantep bile bizden çok çok daha iyi bir vizyona sahip. Neden gelsin ki?

Kendi içinde bile birlik olamayan yönetimin takımına mı gelecekti.

Zaten kimin niye kadro dışı kaldığı bile belli değil.Oynayabileceği takıma gitti.Helal olsun.

[video=youtube;tferpZy7Oqo]https://www.youtube.com/watch?v=tferpZy7Oqo[/video]

Tek kelimeyle mükemmel.

bende hiç sanmıyorumki cenk tosun cem sultandan daha iyi olsun !cenk hızlı değil .ağır aslında ama karşısında ömer gibi ağır,yaşlı bir stopere karşı çok iyiydi. hepsi bu. tabiki yeteneklerine diyecek bişeyim yok !ama cem sultan herşeyi yapar !kupa maçında ikisini karşılıklı oynarken görmek müthiş olurdu !

Cenk mi yavas ?? Attigi ikinci golü iyi izle. Cem Sultan yetenekli olabilir ama Cenk sirf alt yapi egitimi sayesinde bircok oyuncuya göre cok avantajli.

vardır. yani sarptan iyidir sanırım ....neticede çok yetenekli .cenk gibi 19 yaşında .allah aşkına ne kaybederizki.müthiş yetenekli bi adamdan bahsediyoruz :).

Bahset 50 sayfa yazı yaz istersen yeteneği hakkında.

O maç bir çok kişinin klüpteki geleceğini etkileyecek.Bana kalsa %1 ihtimali bile yok.Hayal görmeyelim.

Tamam, adam iyi arkadaslar. Diyelim ki performansi milli takima cikacak ve hatta daha iyi bir kulübe transfer olacak kadar artti. Pisman olunur mu? ( ki simdiden "Keske" diyenlerimiz var) Cevap "Evet" olur hic süphesiz.

Peki, Galatasaray hep böyle mi olacak/kalacak? Bir sampiyonlar liginde, mesela Milan'la yapilacak bir maci izlerken bu vatandas ne düsünür? Ya da TT Arena'da bir Fener derbisinde ortalama 45 bin taraftarin tribünde costugunu... Ama yok, hani "Bir Alex" degil deriz ya kimi futbolcular icin, iste o misal bu vatandas "Bir Gaziantep degil" der gecer o vakit Galatasaray icin ve yine "Keske" demez degil mi?

Tamam, bu haliyle degil senin(Cenk Tosun), renklerine asik olan biz taraftarin da icine sinmiyor Galatasaray. Ama mesele ne biliyor musun? Mesele, senin bizi taniyamamis olman.

Sizler "Keske" demeye devam edin. Ben, Galatasaray'imi izlemeye devam edecegim. Herseye ve herkese ragmen..

Forvet kıtlığı çeken milli takımda cenk ilaç gibi olur adam daha 19 yaşındaymış be biz 19 yaşındakileri alt yapıda oynatıyoruz fark burada

bize gelseydi son 10dkda felan giderdi.iyi bi seçim yapmış Cenk.

şahsen ben futbolcu olsam böyle yaparım.Büyük takım 600bin euro verse küçük bi takım 500 veya 400 verse ben küçük takıma giderim.büyük takımda hep yedek kalırsın oynayamazsın geliştiremezsin ama küçük takımlarda oynaya oynaya geliştiririsn yani bu kadar basit.cenk iyi bi seçim yapmış.birde daha 19 yaşında önü açık Cenkin.umarım iyi yerlere gelir

Akıllı bir menejeri vardır inşallah... Sözleşmesinde 20 filan yazıyorsa fesih bedeli olarak, antep de avrupa biletlerinden birini alırsa biraz zor transfer olur...

Gerçi şöyle de birşey var, biz seneye avrupada yokuz; antep de en iyi ihtimalle 3. ön elemede gider, fener-bursa-trazbon avrupada oynatamayacağı için almaz, geriye bir biz bir de salakticos kalırız alıcı olarak... Onların borcu bizimkini de katladığı için herhalde alabiliriz.

1 maçta göklere çıkarıp ah vah etmeye gerek yok.2 golü de kontra ataktan atmış.Kapalı savunmalara karşı kitlenebilir.İyiki bize gelmedi de kendisini gösterip gelişebileceği bir takıma gitti.İnşallah daha iyi olur..

yahu attıgı 2 gole bakın. ömer erdogan resmen davatiye cıkarmış. evet belli bi yetenegi var ama kapasitesi sınırlı. adam gole giderken eli ayagına dolastı. ömer erdoganın ben ne yaqpmak istedigini anlayamadım.

Almanya Ümit Milli Takımı’nda da forma giyen 20 yaşındaki golcü, “Adnan Sezgin’le görüştüm ve her konuda anlaşmıştık. Sonra kendi isteğiyle vazgeçtim, çünkü Tolunay Kafkas hocam ve başkanımız çok istediler. Galatasaray transferde suçlu veya yanlış yaptı diyemeyiz. Maddi sorun yoktu, sadece içim ısınmadı. Ailemle oturup konuştum ve Gaziantep‘in daha yararlı olacağına karar verdik. Burada yapacak daha çok işim var” dedi.

Cenk Tosun, milli takım tercihi konusunda ise “Tekliflere açığım. Türkiye’den teklif gelirse ailemle birlikte bir değerlendirme yaparım” diye konuştu.

Adamdaki popo kalkıklığına bakarmısınız, tekliflere açıkmış, Galatasaray içine sinmemiş felan sanırsın Almanya milli takımı yalvarıyordu ne olur gel diye.E.frankfurtta oynayamayan adamın burda iyi olması Türk futbolunun ayıbıdır başka birşey değil.Youla Cenkin oynadığı oyunun 10 mislini oynuyordu mesela, Avrupada en dandik takımlarda tutunamadı çünkü türk futbolu bu kadar.

Üst Alt