Cep Telefonu Önerileriniz (ARŞİV) - Sayfa 110 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cep Telefonu Önerileriniz (ARŞİV)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Almanya'da 360Euro 360TL demektir, ne pahalısı gayet ucuz. Burada 1000TL yani Almanya fiyatıyla 1000 Euro'ya satılıyor.

Almanya'da asgari ücret ve yaşam standartı nasıl?

Yanlış tesbit yaptım evet, Şimdi baktım da net 6.5 milyar civarıymış askeri ücret biz niye bu kadar hayvani ücretler ödüyoruz o zaman. Biz 700-800 Tl aylıkla adam akıllı bir telefon almak için 1000-1500 tl bayılıyoruz.

Arkadaşlar HTC Desire 500 aldım genel olarak memnunum ,,

fakat az evvel bir SMS atmayı istedim yazdım fakat gönder 'i bulamadım ,

lütfen ayıplamayınız , yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürler .

Nexus 4 kullanıcısıyım. Kuzenime nexus 5 alacağız öyle istiyor yani. Henüz Türkiye'ye gelmedi. Önsiparişler var. Kullananlardan deneyimlerini alabilir miyim? N4 ten memnunum kamerası hariç. Birazda batarya problemi var elbette.

N5 te durum nasıl? Batarya hemen hemen aynı n4 ile. İşlemcisi daha az voltajla çalıştığı için batarya ömrünün uzayacağına pozitif etkisi olacağını düşünüyorum ancak diğer yandan ekranı n4 ten daha büyük ve çözünürlük olarakta daha yüksek bu da batarya için negatif bir durum. n4 te 3G şarjı çok çabuk bitiriyor. Bu konuda n5 te bir iyileştirme var mı?

@Talha Küllü @Umutsu Sahin @Faruk Tasdemir ve diğer dostlar. Tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim

Asiri kullanmadigim surece sarji rrahat 1 gün gidiyor. İnternette bazi testler var onlara bakip kiyasla bence N4 ile.

Kamerasi iyi HDR modu hariç denemedim pek HDR iyi çünkü. :D

Pek yorum yapamayacagim, kisaca benim isimi görüyor :D

N5

Asiri kullanmadigim surece sarji rrahat 1 gün gidiyor. İnternette bazi testler var onlara bakip kiyasla bence N4 ile.

Kamerasi iyi HDR modu hariç denemedim pek HDR iyi çünkü. :D

Pek yorum yapamayacagim, kisaca benim isimi görüyor :D

N5

Teşekkürler Talha. Videolardan baktım da kullanıcı deneyimlerini almak istedim birebir. Diğer arkadaşlar ne yazacak bakalım

Teşekkürler Talha. Videolardan baktım da kullanıcı deneyimlerini almak istedim birebir. Diğer arkadaşlar ne yazacak bakalım

Pille ilgili hic sorun yasamadim. Emektar HTC DHD'mden sonra ilaç gibi geldi :D

Müthiş hizli ayrica. Kotu diyebileceğim tek özelliği hoparlörün altta olması :( Yan çevirip video seyrederken veya oyun oynarken ister istemez kapatabiliyorum.

N5

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt