Cerezo'dan Açıklamalar Geldi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cerezo'dan Açıklamalar Geldi

Cevap: Cerezo'dan Açıklamalar Geldi

Reyes'in gelip gelmemesinin hiç önemi yok. Madem satmayacaklar neden kulübüyle anlaşıldı diye haberler çıktı.

Ujfalusi'yi de geri iade etsek?!

Yahu bizim yönetim cok iyi niyeti. Oyuncular icin tek tek anlasma yapacaklarina, 3 oyuncu, 14m'luk bir paket anlasma yapmalari gerekiyordu!

Bence atletico kanadındada bir döneklik yok gibi.İkna edemedi reyes'i gitmeye .Olay bu.Adam ingiltere'den ülkemi seviyorum diye ayrılmış bir adam.Ama Forlan'a gitmesi için çok baskı yapıyormuş Atletico.Forlan gelecek bence, görün bakın.

Eğer medyada dendiği gibi yönetim Drogba'ya ilk tercihimiz Forlan dediyse yine aynı kafadalar demektir ve boşuna alırlar Forlanı senelik 7 milyon euro istiyormuş bir de Drogba kim Forlan kim alın Drogba'yı işte.

Nasılda Fenerli medyanın oyununa geldiniz ama?!

Belkide hiç bir problem yok. Hatta Forlan'da gelmek istiyor. Ama neymiş, Fotomaç'ta, Marca'da, Fanatik'te "Forlan istemiyor" diyor. Siz değil miydiniz "kaynağa bak çay demle" diyen?!

Şimdi de o medyaya iyi yem veriyorsunuz. Hatta Forlan gelirse o gazetelerin başlığı hazır; "taraftar Forlan'ı istemiyor".

Bravo.

Bence Forlan da Reyes de gelmek istiyor.Onlarla bir sorun yok.Sorun tamamen Atletico Madrid'de.Onlar Forlan'ı maliyetinden dolayı satmak istiyorlar ama taraftar baskısından dolayı Reyes'i satmaktan vazgeçtik diyorlar.Biz eğer 2 oyuncuyla da 100% anlaşırsak eşek gibi satacaklar.

Üst Alt