Cerezo'dan Açıklamalar Geldi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cerezo'dan Açıklamalar Geldi

[video=youtube;EjGUT4DcdDU]https://www.youtube.com/watch?v=EjGUT4DcdDU[/video]

Cerezo:Reyes Atletico Madrid'in oyuncusudur ve bir sene daha bizimle kalacak.Forlan iyi bir teklif aldı kendisi şuan Copa America'da ve gelecegi hakkindaki kararı kendisi verecek.

Cevap: Cerezo'dan Açıklamalar Geldi

İstemez forlanıda,32 yaşındaki adam için birde sizin gibi şerefsiz bir kulübe para mı kazandıracağız.Forlandan 3 gömlek üstün Drogbayı bedavaya alırız,sizde dizinizi döversiniz ondan sonra.

valla ne olur acaba.Forlan El mundo deportivonun haberine göre istese de istemesede bizde. Reyesi artık bende istemiyorum.Ancak şunu söyleyebilirim.Eğer ufacık miniminnacık bir drogba haberi varsa bile alın gelin.

İyi güzel de neden reyes? Niye bu ısrar? Hemde seneye sözleşmesi biten bir oyuncu için? Bilmiyorum fazlasıyla kafam karıştı benim bu işte

3ün1i olsun hiç farketmez Drogba geldiğinde 3ün1i asıl neymiş gösterir cümle aleme.

Ben istemiyorum Forlan'ı da artık.

Forlan bize gelmesin Ardada Atletico'ya gitemsin... nedense kil oldum A.Madrid'e...

Reyes ulkesi disina bir defa cikti, ispanya da ispanya diye agladi paso. Forlan transferi yatmadiysa Reyes istememistir gelmek.

reyese verilcek parayı gidip keitaya kıyıp alalım sağ kanatta tek görmek istediğim adam gibi adam!!! şuanda forlanada evet drogbayada evet ikisinin gelmeme ihtimalini düşünemiyorum

reyese verilcek parayı gidip keitaya kıyıp alalım sağ kanatta tek görmek istediğim adam gibi adam!!! şuanda forlanada evet drogbayada evet ikisinin gelmeme ihtimalini düşünemiyorum

keitayi TT arenadaki show maclar icin geri getirelim olur fakat deplasman maclari icinde bir adam almak lazim olur.

Üst Alt