GSC Portal - Cesare Prandelli: "Fener'i ezeriz!" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Portal Cesare Prandelli: "Fener'i ezeriz!"

prandelli11.jpg

Teknik direktörümüz Cesare Prandelli yaklaşan Fenerbahçe derbisi öncesinde, son dönemde artan eleştiriler ve derbi maçı hakkında iddialı açıklamalarda bulundu.

Detaylar GSC Portal'da!

"...6. haftadan sonra tüm rakiplerimizi ezer geçeriz” iddiasını yakın çevresiyle net bir şekilde paylaşıyor.

Yersen. Ve biz buna gazete diyoruz. Gazeteci diyoruz. Haberci diyoruz. Meğer bir bakıyoruz. Yalancıymış. Sahtekarmış.Şaklabanmış.

Ayrıca (sözde) yazar için ekşide yazılan bir entry:

https://eksisozluk.com/entry/30587699

akşamları gökte gördüğü her ışığı fanatik gazetesinde "uzaylılar istanbulda", "uzaylılar türkiyeyi ele geçirdi", "uzmanlar öyle dedi ama uzay gemilerinde barkot olmazmış" şeklinde yayınlatıp, ışık olduğunu anlayınca yayından kaldırtacak bir arkadaş.

Son düzenleme:
fenere yenilirseniz özellikle selçuk,burak vs dünyayı başınıza yıkarız geri dönüşüde olmaz umarım bunun bilincinde çıkarsanız maça.

Gesendet von iPad Air mit Tapatalk

Bu tarz yalan haber yazanlar bu haberlere kendilerinin inanıp inanmadıklarını test ediyorlar mı acaba? Lan ben böyle bir şey yazsam dehşete kapılırım, ertesi gün sarhoştum hatırlamıyorum falan derim, yer yarılsa da içine girsem diye düşünürüm. Bu nasıl bir kafa ya, bonzai değil bir şey değil, neyin nesidir bu?

Üst Alt