Cesare Prandelli - Sayfa 229 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
cesareprandelli_fzw00y9muwut1mbllyccs2d5b.jpg
Screenshot_20200425-221321_Chrome.jpg

Kral'i unutmadik

"Her şeyden önce yurt dışı deneyimimin çok ilginç olduğunu söylemek istiyorum. Galatasaray'da ki deneyimimim biraz garipti. Geldiğimde, beni her ne pahasına olursa olsun isteyen ve ilginç bir proje ile isteyen başkan vardı. Şampiyonlar Ligi'nde o zamana kadar sahip olmadığı bir beceri söz konusuydu. Bana şunu dedi: 'Elindeki her şeyi yönet.' Çok güzel görünüyordu, bakıldığında öyle değil mi? Sonra istifa etti. Çünkü bazı projelerini paylaşmadı. Diğer insanlar yanıma geldiler ve beni ikna ettiler. Sonra, sıralamada 2. oldum ve beni kovdular. Bu yüzden şunu söyleyebilirim; İnsani bakış açısından iyi bir deneyim ancak profesyönel bakış açısından oldukça kötü."

E F S A N E .
Fiorentina Teknik Direktörü Prandelli: "Eğer çekinirseniz er ya da geç hata yaparsınız. Bunun için Juventus'a karşı risk almak istedik ve bu oyuna karar verdik."

Cesare Prandelli: "Hayatımın bu noktasında, kendimi, olduğum insan olmaktan alıkoyan absürt bir rahatsızlık içinde buldum. Son aylarda içimde bir gölge büyümeye başladı, bir şeyleri daha değişik görmemi sağladı. Fiorentina'yı bırakmaya karar verdim."

Cesare Prandelli: "Kariyerimin bitmiş olabileceğinin farkındayım, hiçbir pişmanlığım yok. Sanırım bu dünya artık benim hayatımın bir parçası değil, kendimi bunun içinde tanımıyorum. Artık sürüklenmeyi durdurup, gerçekten kim olduğumu bulmanın zamanı geldiğine inandım."

i6f_9acR1_l.jpg

Cesare Prandelli: "Hayatımın bu noktasında, kendimi, olduğum insan olmaktan alıkoyan absürt bir rahatsızlık içinde buldum. Son aylarda içimde bir gölge büyümeye başladı, bir şeyleri daha değişik görmemi sağladı. Fiorentina'yı bırakmaya karar verdim."

Cesare Prandelli: "Kariyerimin bitmiş olabileceğinin farkındayım, hiçbir pişmanlığım yok. Sanırım bu dünya artık benim hayatımın bir parçası değil, kendimi bunun içinde tanımıyorum. Artık sürüklenmeyi durdurup, gerçekten kim olduğumu bulmanın zamanı geldiğine inandım."

i6f_9acR1_l.jpg
Bu paralar bana yeter, şarap bağlarına gidip içip içip uyumak istiyorum demiş kısacası.

Gscimbom mobil

bu sene supercupi alacagiz eze eze fark bekliyorum

zuurt kupasini

ligi 82 puan ile champ

ve uefa kupasi ile kapatacagiz

sezona iyi baslayacagiz sonra biraz bocalayacagiz

ondan sonra tam gaz kupalara

prandelli tam bir efsane olacak bu kulüpte

öyle böyle degil

birlikte cok gulup agliyacagiz

adama resmen tapacagiz

millet bize gipta ile bakacak

bu mesajimi unutmayin ;)
Yıldönümü yaklaşmışken; hatırlayalım kanka.

Üst Alt