Cesaretlerini Görünce, Avuçlarınız Islanacak - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cesaretlerini Görünce, Avuçlarınız Islanacak

Uğur Rus’tan dost olmaz diyorsun da kusura bakma ama Amerika-İsrail-İngiltere-Almanya vs den olur mu?
Çok samimi arkadaşım olan Rus ve Rus kökenli arkadaşlarım var. Birşey görmedim daha.
Bazen gerçekten düşünüyorum da çok saçma görüşlerin var.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Yoo benim slav arkadaşlarım şahsen de var...İsrail ne yahu? Onlardan da tabii ki dost olmaz...İngilizler ise baş düşman...

Ayrıca görselini paylaştığım Dudayev'in hanımı da rus idi ve sadık kalmaya devam etti davamıza bunlar farklı mevzular;

alla_dudaeva_6.jpg

Yoo benim slav arkadaşlarım şahsen de var...İsrail ne yahu? Onlardan da tabii ki dost olmaz...İngilizler ise baş düşman...

Ayrıca görselini paylaştığım Dudayev'in hanımı da rus idi ve sadık kalmaya devam etti davamıza bunlar farklı mevzular;

alla_dudaeva_6.jpg

dost olunabilecek ırk listesini alabilir miyiz

ona göre dost olalım.

senin geçmişte evlendiğin hatunlar nereliydi

alla_dudaeva_6.jpg
bu konu buraya nası geldi yaw.
umarım baslangıc kelimesi ıslanmak değildir. ordan ruslara ordan da ırklara gelmiş olamamalı diye düşünüyorum

dost olunabilecek ırk listesini alabilir miyiz

ona göre dost olalım.

senin geçmişte evlendiğin hatunlar nereliydi
Liste çok uzun sürer sadece zalim olmayan ırklar tercih sebebidir...Zorbaları yazmak daha kolay bence;

1) İngilizler

2) Ruslar

3) Fransızlar

4) Yahudiler

5) Amerikalılar

6) Sırplar

7) Belçikalılar (Irk değiller ama kraliyet ailesi yeryüzünün en adileri...Sahra altı afrikasındaki her kan ve gözyaşı damlasının sorumluları)

8) Ermeniler

9) İranlılar (Azeri ve Beluci kardeşlerimizi tenzih ederek Farisiler diyelim)

10) Çinliler

11) Rumlar

12) Bulgarlar

13) Burmalılar

14) İtalyanlar

Bu kadar...

Üst Alt