CEV Cup Final 1.Maç | Galatasaray 3-1 Yamamay Busto Arsizio | Maç Sonucu - Sayfa 32 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

CEV Cup Final 1.Maç | Galatasaray 3-1 Yamamay Busto Arsizio | Maç Sonucu

Cevap: CEV Cup Final 1.Maç | Galatasaray 3-1 Yamamay Busto Arsizio | Maç Sonucu

Tebrikler kızlar salon güzeldi ve umudun varsa marsı saglam oldu macı cevirdik :)

Geri zekalı şikeci hayvanlar şimdi de Albayrak'a takmış.

Ulan kuruları, sizin yönetim tam kadro Metris'teydi, şerefsizlik ve şike suçundan dolayı.

Bizim yöneticiler tam kadro maçlara gelip ŞEREF KÜRSÜLERİNDE oturuyorlar, sizin başkan Metris'te koğuş ağası.

Neyse bu beyinsizlerle uğraşmaya, sinirleri bozmaya gerek yok, daha da beter olsunlar, amatör lige kadar yolunuz var.

Son düdüğün deplasmanda ötmesi büyük dezavantaj.

Bizi zar zor 3-2 bile yenseler, kendi sahalarında ve taraftarları önünde altın set oynayacaklar. Avantaj rakipte.

Ama buraya getirmişken çıkıp kazanırız belki de. (İnşallah)

Orada kazanmalarını bekliyorum . Açıkcası ben böyle bir direnç beklemiyordum bizim takımdan bugün . Rakibi sürekli geçtik son sayılarda. Taraftar sayesinde çok yol ilerledi bu takım kesinlikle.Hayırlısı bakalım

Orada ne olur bilinmez ama bugünkü maç çok güzeldi gerçekten .Salonda atmosfer harika idi. Açıkcası ben böyle bir direnç beklemiyordum bizim takımdan bugün . Rakibi sürekli geçtik son sayılarda. Taraftar sayesinde çok yol ilerledi bu takım kesinlikle.Hayırlısı bakalım.

Maçla alakalı şunu söylemek istiyorum ; Lo Bianco mükemmel birşey gerçekten . Calderon dolu tribünlerle daha bir iyi . Miletic de bugün top öldürdü defansta iyiydi. Takımda kötü oyuncu yoktu .Natalia yaşı gereği fazla birşey yapamadı ancak ekstra bir parantez .Benim kova diye gördüğüm Deniz bugün gerçekten sayı kazandıramasa da girdiği bölümlerde bekleneni yaptı. Koçun oyuncu tercihleri de iyiydi . Herşey olumlu olunca kazandık dolayısıyla . Seneye keşke şampiyonlar liginde olabilsek ..

Bu kupanın statüsü çok saçma bana göre. Çift maçlı final mi olur. Final dediğin ya tek maçlı olur ya da final serisi şeklinde 3-5 maç üzerinden oynanır. Neden ilk maç bizim salondaydı da rövanş onların sahasında o da belli değil. Altın set olayı daha saçma. İlk maçta bütün setleri 25-0 kazansan, rövanşta ilk iki seti 25-0 kazansan bile yetmiyor. Son 3 seti 25-23 kaybedersen altın sete kalıyor olay. Altın seti kaybedersen de turu kaybediyorsun. Yani 5 sette aldığın 125-0'lık seri bile işe yaramayabilir. İdeal olan eşitlik halinde ya tarafsız sahada 3. bir maç oynamak ya da set üstünlüğüne eşitlik halinde de toplamda alınan sayılara bakılmalı. Eskiden öyleydi ve daha mantıklıydı..

Rakibin liberosu çok iyiymiş. Servis ve smaç karşılamaları çok iyi, kaç tane olmaz denilen topları çıkardı. Birde kurbağa gibi oturuşunu beğendim. :)

Salon sporlarında taraftar ne kadar önemli bir kez daha gördük, Ankara'da da böyle taraftar olsa final oynarız, belki şampiyon bile olabiliriz.

Calderon çok özel bir oyuncu, tek eksisi 2-3 kez üst üste hata yapınca oyundan düşmesi. Maçta da bazı kesimlerde oyundan düştü ama Allah'tan çabuk toparladı.

Şampiyon oluruz olmayız ayrı şey ama bence bu takım potansiyelini gördü, seneye daha büyük şeyler bekliyorum :)

Ve artık lütfen ne kadar büyük oyuncu olurlarsa olsunlar 35-40 yaş arası oyuncuları izletmesinler bize, yeni transferler için söylüyorum. Alın gelecek vaadeden oyuncuları kaybetceksek onlarla kaybedelim, bizlerle beraber üzülsünler. Eğer kazanırsak geleceğimizi kazanırız sırf kupaları değil.

Peki İtalya'ya organizasyon olur mu ? Yönetim veya taraftar grupları böyle birşey yapar mı ? Çünkü maç Cumartesi günü pek vakit yok, hemen duyurmak lazım.

abdülrahim albayrak beni bile coşturdu ekran başında. final tek maç olmalı bence de .

Üst Alt