CEV Cup Final 1.Maç | Galatasaray 3-1 Yamamay Busto Arsizio | Maç Sonucu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

CEV Cup Final 1.Maç | Galatasaray 3-1 Yamamay Busto Arsizio | Maç Sonucu

B_12964_B_12790_B_12715_B_12698_2B.jpg

Galatasaray Bayan Voleybol Takımı, CEV Cup Final maçında, 27 Mart 2012 Salı günü, saat 19.00'da, Burhan Felek Spor Salonu'nda İtalya temsilcisi Yamamay Busto Arsizio ile karşılaşacak.

2009-2010 sezonunda CEV Cup'ta şampiyonluk sevinci yaşayan Yamamay Busto Arsizio bu sezon İtalya Kupası'nı aldı ve ligde de tek yenilgiyle liderlik koltuğunda oturuyor. Yamamay Busto Arsizio ligde tek yenilgisini 4 Mart 2012 tarihinde CEV Cup yarı finalinde elediği Robur Tiboni Urbino karşısında 3-2'lik skorla aldı.

Yamamay Busto Arsizio bu sezon CEV Cup'ta sırasıyla Le Cannet - Rocheville (Fransa), Iqtisadchi Baku (Azaerbaycan), BKS Bielsko - Biala (Polonya), Schweriner SC (Almanya) ve Robur Tiboni Urbino (İtalya) takımlarını eledi.

Tarihinde ilk defa Avrupa'da final oynayacak olan Galatasaray ise CEV Cup'ta önce Güney Kıbrıs temsilcisi Apollon Limassol'u 3-0'lık iki maçla safdışı bıraktı. Sonrasında Belçika temsilcisi Asterix Kieldrecht ile eşleşen takımıımız ilk maçı 3-0 kazandıktan sonra ikinci maçı deplasmanda 3-2 kaybetmesine rağmen altın seti kazanarak tur vizesi aldı. Belçika temsilcisinin ardından Yunanistan ekibi AEK Atina ile eşleşen Galatasaray rakibini set vermeden kupanın dışına itti ve çeyrek finalde Sırbistan takımı Kızılyıldızla eşleşti. Kızılyıldız'a da set vermeyen Galatasaray yarı finalde Romanya ekibi 2004 Tomis Constanta ile eşleşti. İlk maçı deplasmanda 3-0 kaybeden Galatasaray ikinci maçı İstanbul'da taraftarının da desteğiyle 3-0 kazandı. Altın seti de 15-11 kazanan Galatasaray adını finale yazdırmayı başardı.

Takımımıza CEV Cup Final maçında Yamamay Busto Arsizio karşısında başarılar dileriz.

YALNIZ BIRAKMIYORUZ, HERKES SALONA !!!

Cevap: CEV Cup Final 1.Maç | Galatasaray - Yamamay Busto Arsizio |

Daha 1 mesaj atılmış,kimsenin haberi yok galiba ? Yada fenerin kupasından sonra anlamını yitirdi.

haydi kızlar kupa bizim olsun 3-0 la geçmemiz gerekiyor. Rövanş maçı burda olsaydı keşke.

Yenmek gerekiyor 3-1 olur 3-2 olur 3-0 olur. Bir şekilde İtalya'ya avantajlı gitmek gerekiyor. Fener ile bizim takım kıyaslanmamalı henüz yeni yapılanma içerisindeyiz, onlar 2007'den bu yana başa oynuyorlar. Biz bu sene bu kupayı alırsak gelecek sene ilgi artar daha kaliteli oyuncular getiririz. Başarılar kızlar. :tiphat:

Yamamay Busto Arsizio takımı nasıl bir takım en iyi oyuncuları kim ? bilgi veren olursa sevinirim

İlgi çok az umarım salonda da bu kadar olmaz.

ve bunu Söylemeden duramıcam, lütfen takımımızı Fenerle kıyaslamaktan vazgeçin.

Her zaman ki gibi yerimizi alacagız.. maç için bişey söleyemem rakibi tam olarak bilmiyorum ama bizim kızlara güveniyorum servislerde manşet hatası yapmazsak ki son maclarda bayagı bir oluyor kazanırız diye düşüyorum....

bu takım italyan takımı güclü takım diyorlar. bende akşam gideyim bu maca herhalde bitmemiştir bilet filan. zaten burhan felegin yanındayız. 19 daymış saatide iyi. 18 de olsaydı gidemeyebilirdim ama 19 da olması iyiymiş. bu takım italyada normal sezonu 1 . sırada bitirmiş italya kupasını almış işimiz cok zor. inşallah yeneriz.

başarılar

bence maç zamanı forum kapatılsın sadece bu topic açık dursun

ne kaybederiz ki?

Artık salonu bir zahmet dolduralım. Alacağız bu kupayı, başka yolu yok.. :f50::f50:

işallah alırız diyorum ama cok zor.biraz araştırdım da epey güçlü karşı takım,cok formdalar.Allah var bizden iyi bi takımla oynayacagız.tek caremiz burda 3-2 de olsa almaya calışmak ve orada yenilsek dahi saçma sapan statü yüzünden(cok sövmüştüm önceki turlarda bu statüye ama şimdi bizim işimize geliyor) işi altın sete taşıyıp şampiyon olmak.rakip güçlü olsada biz her zaman avrupa da farklıyızdır.haydi kızlar..!

saha avantajı bizde olsaydı herşeye ragmen kazanırız diyebilirdim bu maç altın setin sonunda biticeğe benziyor işimiz zor

Şu salon hala nasıl boş kalır anlamış değilim. Daha ne yapsınlar ya..

Üst Alt