CEV Cup Yarı Final 2.Maç | Galatasaray 3-0 2004 Tomis Constanta | FİNALDEYİZ | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

CEV Cup Yarı Final 2.Maç | Galatasaray 3-0 2004 Tomis Constanta | FİNALDEYİZ

İmkanı olan herkes gelmeli, ister Tuzla'dan ister Silivri'den.

Voleybol şubesi belki de en önemli maçlarından birine çıkıyor, yalnız bırakmamalıyız !

18 Mart Pazar Saat 20:00 Burhan Felek Spor Salonu

Cevap: CEV Cup Yarı Final 2.Maç | Galatasaray - 2004 Tomis Constanta | 18 Mart | 20:

Herşey bitmiş değil.Erkeklerde Arkas, Bayanlarda Cannes altın set ile tur atlamışlardı.. Bizde yapabiliriz. 3-0,3-2'de alsak altın sete kalacak. Taraftarın rolü büyük.. Saatide uygun..

Cevap: CEV Cup Yarı Final 2.Maç | Galatasaray - 2004 Tomis Constanta | 18 Mart | 20:

Artık salonu bir zahmet dolduralım. Finale çıkacağımıza inanıyorum..

Çok büyük aksilik olmazsa salonda yerimi alacam....

Bence turu geçeceğiz.Açıkcası zor da olacağını düşünmüyorum.4 sette biter maç.

Ben de turu geçeceğimizi düşünüyorum, ilk maçta pek ciddiye almadık takımı. İkinci sette biraz dikkatli olsak o maçı da alırdık. Neyse 3-0 lık bir sonuçla maçı kazanırız ve altın sette işi ciddiye aldık mı tamamdır.

Turu atlarsak rakip; Yamamay BUSTO ARSIZIO olacak.

Biletler ne alemde? Bu maci aliriz eminim sonrasinda altin seti de alir finale cikariz. Ben gayet rahatim.

Bu Akşam Burhan Felek’teyiz

B_12848_B_12422_b.jpg

Galatasaray Bayan Voleybol Takımı, 18 Mart Pazar akşamı saat 20.00’da Romanya ekibi 2004 Tomis Constanta karşısında tarihi önem taşıyan bir maça çıkacak.

CEV Cup’ta final hedefleyen takımımız yarı final ilk maçında 3-0 mağlup olduğu 2004 Tomis Constanta karşısında ya tamam ya da devam diyecek. Galatasaray’ın turu geçmek için öncelikle skor ne olursa olsun maçı kazanması ve turun galibini belirleyecek altın seti oynaması gerekiyor. Bu sezon CEV Cup’ta daha önceki eşleşmelerde Burhan Felek'te oynadığı maçlarda rakiplerini set vermeden mağlup etmeyi başaran Galatasaray Romanya Şampiyonu rakibi karşısında da galibiyet istiyor.

Yeni bir tarih yazılacak bu önemli maçta bütün taraftarlarımızı 18 Mart Pazar akşamı, Burhan Felek Spor Salonu'na tribünleri doldurmaya ve takımımızı desteklemeye davet ediyoruz.

Bu Akşam Burhan Felek’teyiz - 16.03.2012 14:57 (BAYAN VOLEYBOL) / Galatasaray.org

İmkanı olan varsa lütfen gitsin..

Üst Alt