Cevad Prekazi: ''Kızılyıldız taraftarı Rajkovic'in Galatasaray'a gitmesini istemiyor" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cevad Prekazi: ''Kızılyıldız taraftarı Rajkovic'in Galatasaray'a gitmesini istemiyor"

Prekazi: '' Kızılyıldız taraftarları Rajkovic'in basketbol maçında ölen taraftardan dolayı Galatasaray'a gitmesini istemiyor ama hayat bu! ''

Prekazi: '' Kızılyıldız yetkilileriyle görüştüm. Rajkovic için teklif aldıklarını Galatasaray ile görüşeceklerini söyledi ''

Prekazi: '' Yüksek olasılıkla Predrag Rajkovic Galatasaray ile anlaştı Galatasaray bu kaleciyi alırsa 5-10 yıl kaleci aramaz! ''

Prekazi: '' Sivasspor maçını izledim Galatasaray'ın.Podolski dışındaki transferleri bilmiyor Podolski işte… Alman adam. İyi transfer oldu ''

Prekazi:'' Muslera çok beğendiğim kaleci talipleri de oluyor önümüzdeki yıllarda ayrılırsa Galatasaray hiç düşünmeden Rajkovic'i monte edebilir ''

Prekazi: '' Galatasaray Gönül Rahathıyla Rajkovici alabilir. cok Yetenekli Kaleci ''

Videosunu izledim.Pozisyon bilgisi üst düzey ve çok soğukkanlı.Zaten 19 yaşında penaltı kurtaran kaleci kötü olmaz.Tek olumsuz yanı sanki biraz hantal gibi fakat işlenirse harika bir kaleci olabilir.

Stancu? Hagi ve popenin menajeri önermişti diye hatırlıyorum

C5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Popescu zaten hapis cezası bile almıştı bu pis işlerden. Stancu yu iyi kitlediler bize. Sezgin yarı fiyatına Wilfried Bony i alabilirdik ama Romanya gol kralı ve Popescu-Hagi nin önermesi nedeniyle Stancu da Karar kılmıştık demişti vay bee

Musleranin olasi transferine karsi boyle genc ve gelecek vaad eden bir adam almamiz gerek bu Rajkovic olur baska birisi olur onu bilemem. Tabi Musleranin gitmesini istemem ama bit kulup gelir 30 kagidi masaya vurur hicbisey diyemezsin..

Popescu zaten hapis cezası bile almıştı bu pis işlerden. Stancu yu iyi kitlediler bize. Sezgin yarı fiyatına Wilfried Bony i alabilirdik ama Romanya gol kralı ve Popescu-Hagi nin önermesi nedeniyle Stancu da Karar kılmıştık demişti vay bee
Evet hatırlıyorum sonra neden borcumuz var olur tabi kitleyen kitleyene

C5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt