Cevher Özer Galatasaray'da - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cevher Özer Galatasaray'da

Cevap: Cevher Özer Galatasaray'da

3'lükleri iyi.Ama savunması çok kötü.Açıkçası Oktay Mahmudi'nin bu tercihine şaşırdım biraz.Yine de oyun sıkıştığında oynatacaktır diye düşünüyorum,bir bildiği vardır herhalde.Hayırlı olsun.

Cevap: Cevher Özer Galatasaray'da

Cevher: En iyisini yapmaya çalışacağım

Cevher Özer, sarı-kırmızılı ekipte, her zaman olduğu gibi en iyisini yapmaya çalışacağını söyledi.

cevher_en_iyisini_yapmaya_calisacagim.jpg

Galatasaray Erkek Basketbol Takımı'nın Beşiktaş'tan transfer ettiği Cevher Öze, Galatasaray TV'ye açıklamalarda buldu.

Cevher, Galatasaray'a geldiği için mutlu olduğunu belirterek, ''Böyle bir transferin gerçekleşme olasılığı birkaç gündür konuşuluyordu. Ancak bir seri oynandığı için çok da fazla gündeme getirilmesi doğru değildi. Ama sonunda hayırlı oldu. İnşallah önümüzdeki senelerde iki taraf için de güzel şeyler gerçekleşir. Ben, her zaman olduğu gibi, en iyisini yapmaya çalışacağım'' dedi.

Galatasaray'ın geçen sezon önemli işler yaptığını belirten 28 yaşındaki oyuncu, ''Ama çıta daha yukarı yükselecektir. Galatasaray Spor Kulübü tarafından Euroleague için bütün hamleler yapılacaktır. Oyuncular olarak biz de elimizden geleni yapıp, orada ciddi başarılar elde etmek isteyeceğiz. Zor bir sezon bizi bekleyecek. Ligde final oynamış ve beklentileri yüksek olan bir kulübe geldim. O yüzden elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağım'' ifadesini kullandı.

Daha önce çeşitli kategorilerde 74 defa milli olan Cevher Özer, kariyerinde Türk Telekom, Darüşşafaka ve Beşiktaş Cola Turka formalarını giydi.

kralspor.ensonhaber

Üst Alt