Ceyhun Yıldızoğlu | Eski Koç - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ceyhun Yıldızoğlu | Eski Koç

Cevap: Ceyhun Yıldızoğlu | Koç

Gelirken röpörtajında "Daha erken gelseydim Augustus´u istemezdim"gibi birşey ima etmişti.O röpörtajdan sonra olacaklardan korkmuştum zaten.Umarım defolursun sene sonu,Augustus´u da yedirmeyiz sana.

Zaten o Augustus olayından bu yana takıntılıyım bu adama. Artık iş geçmiş bu kadın senin sporcun üstelik büyük bir sakatlık geçirmiş, anne olma şansını kaybetmiş destek olması gerekirken söylediği lafa bak.

Zaten o Augustus olayından bu yana takıntılıyım bu adama. Artık iş geçmiş bu kadın senin sporcun üstelik büyük bir sakatlık geçirmiş, anne olma şansını kaybetmiş destek olması gerekirken söylediği lafa bak.

Tugay sadece ikimizin yazdigi kimsenin takip etmedigi maclardan beri bunu soyluyoruz aylardir

Goz gore gore bu felaket geldi

Umarim kalan 2 maci alip, kadromuzun hakettigi kupayi kaldiracagiz

Buna camia olarak cok ihtiyacimiz var

Tabi ki sadece hoca değil ancak hoca ile devam etmemiz için hiçbir neden yok hiç güven vermiyor, mesela Cem Akdağ o güveni veriyordu yaptırdığı savunma, takıma kattığı motivasyon, oyuncularla diyaloğu, oyuncu tercihleri, rotasyonu o zaman diyorduk ki koç iyi takım yeterli değil.

Bilmiyorum Tugay ben Ceyhun Hoca'ya güveniyorum,hataları olabilir ama gerekli ortam yaratılarak ileriyi düşünürsek başarılı olacağını düşünüyorum.

Bilmiyorum Tugay ben Ceyhun Hoca'ya güveniyorum,hataları olabilir ama gerekli ortam yaratılarak ileriyi düşünürsek başarılı olacağını düşünüyorum.

Kariyerine, açıklamalarına, karakterine bakarak bende güvenmek istiyorum ama bu sezon yaptıkları aklıma geldikçe pek başaramıyorum. Neyse zaman gösterecek ama iyi bir yabancı antrenör ya da Cem Akdağ getirilecekse direk gitsin derim.

BIRAZ basketboldan anlayan herkes bu adamin koc olmadigini anlar. Derhal gorevden alinmali. Hayatimda gordugum en kotu koclardan biri diyebilirim. Resmen maci verdi yahu

Birde şu siyahi müslüman olmayan oyuncuların bu takımda ne işi var?Bütün yük müslüman oyunculara kalıyor gayrimüslimlerin takıma yararını görmedim.Allah rızası için gören varsa söylesin

Bu gece istifasını bekliyorum, yazık. Beğenmediği Seimone olmasa fark yiyorduk yine.

ben baştan beri söylüyorum. fowlesi zaten kullanmıyoduk. fowles cıkınca karsı takımda şaşırdı. bir an öne gectik. öyle devam edecektik sokmucaktı fowlesi. belkide fowles iyi durumdada degildi. cark işlerken gene carkı bozdu. lan mac boyunca 2. yarının 2-3 dakkası haric. fowles gibi oyuncu nasıl kullanılmaz bende onu anlamam. bizim sorunumuz penetre etmeye calısmammız. yoksa biz bu takımı kolayca yenerdik. oyun kurgusu denen bişi yok ortada. yoldan gecen adamla bizim takım bukadar oynar zaten..

seimone istmeyip cappy i isteyen zihniyet 1 dk durmasın,kendi tercihlerini gördük,gintare-melisa-doneka.....fowless ve seimone zaten hocanın transferleri değil.hatta tamika bile.o kadroyla bile şampiyon yapamadı.

Üst Alt