Çeyrek Final | Arjantin (4)1-1(5) Uruguay | 17 Temmuz | Maç Sonucu - Sayfa 59 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Çeyrek Final | Arjantin (4)1-1(5) Uruguay | 17 Temmuz | Maç Sonucu

Cevap: Çeyrek Final | Arjantin (4)1-1(5) Uruguay | 17 Temmuz | Maç Sonucu

bir engeldir bence. ülkesinde tepki görür milli takım kampında transfer mi konuşuyor diye ayrıca medya yönüde sıkıntılı

Tepki göruceğini sanmıyorum, transfer için göruştuğunu biliyorlarki taraftarlar. Her yerde Muslera Galatasaray'da diye haberler var bunlar yalanlanmıyoda, sadece biz açıklamıyoruz.:D

Engel olmasa bile doğru değil bence. Sonuçta şuan bi turnuvada ve milli takımına konsantre olmak zorunda...

Evet haklısın ama Musleranın bizimle görştuğu ap açık ortada. Hatta UEFA bile anlaşıldı yönunde haber yaptı, Cananın menejeri açıkladı, bunu bizim açılamamamız normal değil bence.

Belkide anlaşılmadı, bunuda unutmamamiz gerek.

İnşallah imza attırmışızdır,yoksa yandık tek başına aldı dün maçı. :)

Cana lazioya imzayı basmış, antremana bile çıkmış. Muslera bize gelmesse ne olacak. Cana bize geri mi gelecek. olmaz öyle şey. iş bitmiştir. bizimkiler o kadar amatörlük yapmazlar.

Evet haklısın ama Musleranın bizimle görştuğu ap açık ortada. Hatta UEFA bile anlaşıldı yönunde haber yaptı, Cananın menejeri açıkladı, bunu bizim açılamamamız normal değil bence.

Belkide anlaşılmadı, bunuda unutmamamiz gerek.

Yazıyorsunuz işte, UEFA bile açıkladı. Yani şu saatten sonra Muslera gelmese, yönetim yerine dibine girer... Ayrıca Lazio yeni kaleci aldı. + Cana`nın menejeri transferin takas yüzünden uzadığını bildirdi. Real Madrid bile son dakika haberi olarak resmen duyurdu :D Geriye bir tek bizim resmi site kaldı. O da, emin olun Uruguay elenir elenmez, hemen açıklama yapar: Muslera Galatasaray`da!

70. dakikadan sonra uyuya kaldım :eek: Spikerin Musleraaa sesi ile uyandım, penaltı kurtarmıştı, umarım önemli şeyler kaçırmamışdır.

Arjantinliler adam gibi TD getirsinler artık.Böyle bir jenerasyonu heba ediyorlar.

Muslera acıklanmadan kesin bizde falan diyemeyiz. Belliki hala menajerler ikna edilmeye falan calışılıyor. Bu maçtan sonra pislik yapıp fiyat artırabilirler nebilim bi terslik cıkabilir.Sözleşme imzalansa zaten açıklanırdı diye düşünüyorum. Ayrıca goruşmeyi muslera yapmıyor menajeri yapıyor.Bence hala resmi sozleşmeyi imzalamadık. Bende cok heyecanlanıyorum yetenekli ve genc bi kalecimiz olacak diye ama cok fazla kendimizi kaptırmayalım sonra uzulebiliriz.

Üst Alt