Çeyrek Final | Brezilya (0)0-0(2) Paraguay | Maç Sonucu - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Çeyrek Final | Brezilya (0)0-0(2) Paraguay | Maç Sonucu

Cevap: Çeyrek Final | Brezilya (0)0-0(2) Paraguay | Maç Sonucu

Brezilya cok kacirdi. Santos hayatinin macini oynadi. Kacirilan penaltilar. Bence gecenin özetiydi. Spikerin ve maci yorumlayanin da dakkada Alexden bahsetmesi, ayri bir gariplikti. Yok Alex bu takimda rahat oynarmis, hatta assist krali olurmus. Bol bol güldüldürler. Stand up show yaptilar.

Milanlilarla Ganso konusunda cok tartismistim. Ara paslari güzel ama onun disinda bir sey yapmadigini savunmustum. Lucas Marcelinho ufak defek ama cok daha yetenekli. Fark yaratabilecegini gösterdi kisa sürede.

Robinho bence en iyileriydi. Patoya neler oluyor böyle? Calim atamiyor, hemen kaptiriyor. Agirlasti. Neymar da bence turnuvada beklentinin altinda kaldi. Daha iyi bir Neymar bekliyordum acikcasi.

Lucas yok yere kendini attirdi. Ramires ve Lucas ikilisi, yerine Hernanes-Ramires daha iyi olurdu.

Kaka, Ronaldinho, Hulk, Carlos Eduardo, Renato Augusto vs. Böyle devam eder. Bilmiyorum, örnegin Portekiz basininda da böyle seyler oluyor mu? Hulk neden yok? Fred varsa, 1000 kez olmasi lazim, gol krali olurdu diyorlar mi? veya Almanlar, Gansoda bir sey yok. Renato Augusto assist krali ve gol krali olurdu diyorlarmi Yoksa stand upcilik bizim a haberin spikerlerini mi özel bir sey.

Elano ve Santos gibi adamların oynadığı Brezilya'dan ne bekliyordunuz ki?

Yanarım Carlos-Rivaldo-Ronaldo-Cafu gibi efsanelerin, takımı şimdi ayaklar altında. Paraguay fln gibi paravan takımlara yeniliyor.

Elano sıçtı resmen o penaltı ne öyle. :D

İyiki kurtulduk şu adamdan.

Brezilya dendiği zaman akla her zaman güçlü bi takım geliyor. Artık eski gücünü yitirmiş demek ki

Marcelo varken Santos'u oynatırsan Dani Alves'i yedek bırakırsan olacağı budur.Ayrıca Fred'in penaltısı oldukça komikti. :D

puhahahha brezilya 4 penaltiyi da kacirdi elano ve santos zaten uzaya yolladilar topu

Elano nasıl penaltı kaçırdı şaşırdım,4 penaltı kaçırmak meziyet ister.Şu yaşımda ben atsam 2 tanesini kesin atarım.

Bu Brezilya bildiğimiz Brezilya değil yoksa işi 90 dk'da bitirirdi bir revizyon havası seziyorum Brezilya'da ama hayra alamet değil :D Dünya kupasına bu kadro ile katılmasınlar madara olurlar :D

[video=youtube;gSYBiL0YgqU]https://www.youtube.com/watch?v=gSYBiL0YgqU[/video]

Salak yemin ederim gerizekalı bunlar.Eleno malı da dağlara taşlara atmış.Andropoz da aynı şekil:asd::asd:

Üst Alt