ceza almış üyeler - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
ceza almış üyelerin ev adresine tebligat gittiğini biliyor muydunuz?

hatta forum masraflarının yaklaşık %25'ini oluşturmaktadır.

Sadece suresiz ihraclarda yapiliyor bu uygulama .

her myc de degil , ayrica geri donenler tekrar atilirsa ikinci kez tebligat yok

ayrica bu uygulama 2015 te bitti
bana bir kere gelmişti 1 haftayı geçen bir myc'de.

altında dipnot : SG yazıyordu , anlam veremedim.

Neden böyle bir şey yapılıyor ki? Bu ne ciddiyet?
Sanırım adli kovuşturma olmuştu bir olayda , o yüzden ciddi cezalarda yönetim önlem olarak tebligat yollamaya karar verdi.

bana bir kere gelmişti 1 haftayı geçen bir myc'de.

altında dipnot : SG yazıyordu , anlam veremedim.

Sanırım adli kovuşturma olmuştu bir olayda , o yüzden ciddi cezalarda yönetim önlem olarak tebligat yollamaya karar verdi.

Adli kovusturma filan olmadi da , 2013 te bir uye (su an olmayan biri) baska bir uyeyi sikayet etmisti savciliga

bu tebligat geyigi o zamanin esprisi

kovusturma oldugunu sanmiyorum , o dereceye ulasmamisti

Neden böyle bir şey yapılıyor ki? Bu ne ciddiyet?

Gecen bir yazini cok ama cok begendim , tudor basligindaki , yani sampiyonlugun hedef , olmazsa olmaz oldugunu vurgulayan

ve orada super bir laf yazmissin . Dost meclisinde kendinizi tatmin edeceksiniz diye tatava yapmayin gibisinden , buyuk mac muhabbetine atifta bulunarak

burada gordum seni , bu vesile ile tesekkur ederim o yazi icin

ciddiyete gelince , ciddi olunmali , hep soyluyorum bunu

Gecen bir yazini cok ama cok begendim , tudor basligindaki , yani sampiyonlugun hedef , olmazsa olmaz oldugunu vurgulayan

ve orada super bir laf yazmissin . Dost meclisinde kendinizi tatmin edeceksiniz diye tatava yapmayin gibisinden , buyuk mac muhabbetine atifta bulunarak

burada gordum seni , bu vesile ile tesekkur ederim o yazi icin

ciddiyete gelince , ciddi olunmali , hep soyluyorum bunu

Teşekkür ederim Sinan Bey.

Ciddiyete gelince bazı konularda evet ciddi olmak gerekir. Neyin mizah neyin gerçek olduğu karışıyor o zaman. Ama bazı konularda da mizah yapıldığında çok da kızmamak lazım. Sonuçta sanal ortam.

Tebrikler ve öneriler basliginda cogu kez dile getirmistim provokatör ve trollere bu kadar tolerans gösterilmesin diye.

Gördügüm kadariyla yavas yavas bu önerim ses getirmis, bu yüzden ceza alanlar olmus. Tesekkür ederim.

Üst Alt