ceza almış üyeler - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
1 uyenın sınırsız banı acılacak deseler hangı uyemızın banının acılmasını ıstersınız

Geçen cumartesi günü sporcular derneğinden ağabeyler ile tesadüf ettik. Ne yapıyorsun filan dediler aynı dedim işte 8 aydır galatasaray platformlarındayım dedim duyum muyum var mı dedim...Neyse konuştuk ettik cemiyet üyesi bir ağabeyimiz de vardı hepsi genel kurul üyesi...İşte dedim aslında dedim 5-6 tane genel kurul üyesi var bu tip platformlara daha çok yazılmalı dedim siz whatsapp gruplarından yazışıyorsunuz daha güvenli diye ama ortada bir amk gerçeği var dedim ihracı istendi diye hatta...

Neyse kimler var dediler...Sıraladım tüm üye olduğum sözlük ve forumları...Tanıdıkları çıktı bir de sinan bilgin var dedim...Cemiyetten ağabeyim aynen şunu dedi; "sarışın, hafif kel, göbekli arkadaş"...Valla dedim bilmiyorum tanımıyorum hatta gerçek ismi mi bilmiyorum dedim...Sporcular derneğindeki ağabeyim de tanıyorum dedi sürekli kalamışta gece günüz dedi...Eskiden ada varken de adadan çıkmıyordu dedi...Ben de beleşçi musallat mı oluyor dedim yok dediler babadan da zengin dediler o herhalde diye...Dedim sutopçuymuş diye...Kusura bakma sinan ama robot resmini çizecek kadar tarif veren adamlar senin sutopçuluk günlerini hatırlayamadı :) Ama sürekli leventte, tüm seçim çalışmalarında, tesislerde, kutlamalarda, balolarda olduğunu hiçbir şeyi atlamadığını, seni tüm ikramlı davetlerde gördüklerini hiç kulislere müdahil olmadığını söylediler...

Sadece kanber gibiymişsin tüm düğünlerde varmışsın? Doğru mu bunlar? Kendisine özelden sormak istedim mevzuya bile sokmadı yoksa isim isim verecektim artık bende mahfuzlar...Yalnız sinan galiba bu sensin renktaş...Aynı gün içinde 1 iftar, 2 seçim çalışmasına katılmışsın hayır sen söyledin bana bir de oruç tutmuyormuşsun ama cep telefonuna gelen her davete icab ediyormuşsun...Senden illallah etmiş gibi bir halleri vardı onun için sarışın mısın diye sordum teyit etmek için hayırlı geceler, hürmetler...

1. bu posta konu olan arslan
2. bu postu atan arslan

Ikisi de birbirinden cins heriflerdi gerçekten.

Yalnız Uğur dan biraz tırsmıştım Allahın manyağı nereli olduğumu geçtim neredeyse köyüme kadar nereden geldiğimi falan bilmişti.

Tabi normal çünkü o herşeyi bilirdi. BEN BILDIM demekten hiç çekinmezdi.

sent via GSC
Ulan burada da mı arkamdan konuşmuşsunuz her açılan başlıkta rezilliğiniz var utanın utanın SHAME ON YOU :) Ama hakkımı da teslim etmişsin Can hürmetler...

Ulan burada da mı arkamdan konuşmuşsunuz her açılan başlıkta rezilliğiniz var utanın utanın SHAME ON YOU :) Ama hakkımı da teslim etmişsin Can hürmetler...
Sinana da sana da cins olduğunuzu yüzünüze söyledim ve hâlâ da söylüyorum. Sen en azından daha delikanlısın onun gibi her haltı raporlamıyorsun.

Evet hâlâ şaşkınım o konuda.

sent via GSC

Üst Alt