ÇF | Fransa 5-2 İzlanda | M.S | 3 Temmuz - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ÇF | Fransa 5-2 İzlanda | M.S | 3 Temmuz

Elbetki kazanan Deutschland olacak...

Ulusal gol sevincimiz...

YAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

A, girtlakdan, ve kaba cikar, o enerji patlamasi yasadigimiz iki saniye boyunca, gittikce kabarir. Aklinizda kalsin...

Anadoluyu isgal eden ve kontrolu Ermenilere devretmek isteyen Fransa denen devleti yenmisiz, sonra bunlara girmis ulkeye laf ediyorsun.

Cok dikkat ediyorum, gencligimiz arasinda acayip bi Fransa ve Ingiltere hayranligi var. Hadi Ingiltere bi nebze, Anadolu'yu isgal zamanlarinda Anadolu halki genel olarak Ingiltere hakimiyetini kabullenmis hatta Ingiltere kontrolde kalsa Kurtulus Savasi olmayacak bile. Butun olay Ingiltere kontrolu Fransa'ya devredince cikiyor cunku halkin itirazlarina ragmen Fransa kontrolu Ermenilere devrediyor, Anafolu'da isyan o zaman basliyor.

Simdi Fransa'nin kolelerini desteklemek enteresan tabi ama Almanya bunlari ezip gececektir.

Bu Alman dusmanligi da enteresan. Bizimle hep dost olmus bir ulke aslinda.

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk
Türk'ün Türk ve Alman dan başka arkadaşı yoktur.

Boşuna "bu olaya Fransız kaldım diye", küfür edersine bir terim oluşmadı.

Moderatör tarafında düzenlendi:
La Fransız vatandaşıyım ben sen kime ne anlatıyon, hem spor bu spor çıkarın şu malca düşüncelerinizi

Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk
.... sporunu. Vatandaslik konusu da enteresan, ben de Amerikan vatandasiyim bak Amerika ve Rusya olmasa bugun Fransa diye bi ulke olmayacak Almanca konusacak butun kita.

..... sporunu. Vatandaslik konusu da enteresan, ben de Amerikan vatandasiyim bak Amerika ve Rusya olmasa bugun Fransa diye bi ulke olmayacak Almanca konusacak butun kita.

nesin sen kimi kime sikayet ediyon Fransızım ben

Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk

Arkadaslar küfür edecekseniz Dursuna küfür edin de ceza aldığınıza değsin en azından.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Anadoluyu isgal eden ve kontrolu Ermenilere devretmek isteyen Fransa denen devleti yenmisiz, sonra bunlara girmis ulkeye laf ediyorsun.

Cok dikkat ediyorum, gencligimiz arasinda acayip bi Fransa ve Ingiltere hayranligi var. Hadi Ingiltere bi nebze, Anadolu'yu isgal zamanlarinda Anadolu halki genel olarak Ingiltere hakimiyetini kabullenmis hatta Ingiltere kontrolde kalsa Kurtulus Savasi olmayacak bile. Butun olay Ingiltere kontrolu Fransa'ya devredince cikiyor cunku halkin itirazlarina ragmen Fransa kontrolu Ermenilere devrediyor, Anafolu'da isyan o zaman basliyor.

Simdi Fransa'nin kolelerini desteklemek enteresan tabi ama Almanya bunlari ezip gececektir.

Bu Alman dusmanligi da enteresan. Bizimle hep dost olmus bir ulke aslinda.

Ellerinize sağlık Mehmet bey

Izlanda´nin tüm futbolu rakip takimi oynatmama üzerine kurulu. Kendileri oyun kurmaya calisinca, yetneklerinin nekadar kisitli oldugu ortaya cikiyor. Iki erken gol, tüm konseptlerini bozdu.

Izlanda´nin tüm futbolu rakip takimi oynatmama üzerine kurulu. Kendileri oyun kurmaya calisinca, yetneklerinin nekadar kisitli oldugu ortaya cikiyor. Iki erken gol, tüm konseptlerini bozdu.
Aksine, gayet fena değiller kanımca.

Çoğu zaman küçük Arena da oynadıkları için, İrlandalılar, ön yargıya karşın, gayet teknik oyuncular.

Lakin kaliteli Farkı belli oldu. Çekirge hep zıplamaz

Üst Alt