ÇF | Galler 3-1 Belçika | M.S | 1 Temmuz - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ÇF | Galler 3-1 Belçika | M.S | 1 Temmuz

Saygılar.

belçika elek gibi deler galler'i.

Belcikamiz gol sova devam ederek turu gecer.

Galler için yolun sonu

Hazard dağıtır, Lukaku'dan gol bekliyorum.

Galler, belcikamiza 3 gomlek kucuk gelir. Gule oynaya tur atlariz. Yari finalde de apaci cingenler geldigine gore final HO.

Belcika kazanir ama keske galler kazansa

Adam gibi adam.

26BC33F900000578-0-Wales_boss_Chris_Coleman_is_hoping_Vokes_return_will_allow_Bale_-a-73_1426685968811.jpg

:005: :005: :005:

1inde bile yok.

Ama bu forumun 7-8 milyona almak istedigi Meunier tam skandaldi ozellikle 2. Golde.

3 golde de hatalı
2.sinde meunier de hatalı, ama onun da denayerin yardıma geldiğini düşünüp, kanu pas vermesin diye uçtaki boş adama gitmek için o tarz bir savunma yaptığını düşünüyorum
kısaca, ilk cümlede belirttiğim üzre 3 golde de hatası var bir şekilde

denayer iyi stoper ama bizim lig icin iyi avrupa icin henüz eksik

ama kamil glik al reale koy sırıtmadan oynar havadan yerde hertürlü tam stoper

Tebrikler Galler takımına. Sonuna kadar hak edilmiş galibiyet . Takım takım olamayan yıldızlar topluluğunu yendi yine :)
Bizim UEFA zaferimiz geliyor her zaman bu tür olaylarda

Aslolan Galatasaray !!!

denayer tüm gollerde rakibi değil boşluğu marke etmiştir

herif şizofren heral

olmayan kişileri marke ediyor

ağzına etti şampiyonanın

eletti belçikamızı

bide hakem denen babası belirsiz katletti

Tam bir peri masalı. Umarım Portekiz'i de eleyecekler. Kapasite açısından bakarsak oynadıkları oyun, takım olma olgusu ve mücadele anlamında turnuvanın en sağlam takımı bana göre Galler. Birde Bale'in takım için oynadığını yıldız egosu ile hareket etmediğini görüyoruz ki, Ronaldo ile aralarında bu anlamda tam bir uçurum var.

Üst Alt