ÇF | Galler 3-1 Belçika | M.S | 1 Temmuz - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ÇF | Galler 3-1 Belçika | M.S | 1 Temmuz

Tebrikler Galler takımına. Sonuna kadar hak edilmiş galibiyet . Takım takım olamayan yıldızlar topluluğunu yendi yine :)
Bizim UEFA zaferimiz geliyor her zaman bu tür olaylarda

Aslolan Galatasaray !!!
Sonuna kadar hak etmediler bence. Oyun olarak helal olsun, hak ettiler. Ama Davies'in 2. saridan atilmasi, Nainggolan'a da penalti verilmesi gerekiyordu.

Sent from my SM-N920I using Tapatalk

Şu Hazal denilen itoğlusuna iyi oldu, top toplayıcı çocuğa tekme attığı günden beri babası belirsiz bir karaktersizdir benim için, köpek.

Arif Ulu 01.06:

Turnuvada yine ellerine verirler.
Turnuvada, o beklenen muazzam performansı vereceklerini düşünmiyorum.*

Bir Denayer hayranı olarak bence de hava toplarındaki sıkıntısı boy, zıplama vs. değil de pozisyon almada.

Biz 21 yasindaki oyuncunun kusursuz oynamasini bekledigimiz icin batmaya mahkumuz.

21 yasinda pozisyon hatasi yapmayan stoper yok.

Biz bu kafa ile 30 yasinda bitik starlara milyonlari dokeriz.

Bu avrupa sampiyonasi bizim futbol anlayisimizin bittigini net olarak gostermistir.

Sonuna kadar hak etmediler bence. Oyun olarak helal olsun, hak ettiler. Ama Davies'in 2. saridan atilmasi, Nainggolan'a da penalti verilmesi gerekiyordu.

Sent from my SM-N920I using Tapatalk
Oyun olarak hak edildi söylemek istedim zaten. Hakem kararlarında haklısın baya sonucu etkiledi kritik kararları ile.

Aslolan Galatasaray !!!

Galler cok underrated kaliyor...
Nerdeyse hepsi PL alt yapili oyuncular, cogu pL oyuncusu, yada Championship´da oynuyor ki, oralarda seviye cogu avrupa liginden yüksek... Bale ile bir süperstar, ve Ramsey ile bir yildizlari, etrafinda da cok iyi role playlerler, ve cok iyi harmone eden bir takim var...

PL kendisi disinda, tüm britanyayi ihya etmeye devam ediyor.

Tam bir peri masalı. Umarım Portekiz'i de eleyecekler. Kapasite açısından bakarsak oynadıkları oyun, takım olma olgusu ve mücadele anlamında turnuvanın en sağlam takımı bana göre Galler. Birde Bale'in takım için oynadığını yıldız egosu ile hareket etmediğini görüyoruz ki, Ronaldo ile aralarında bu anlamda tam bir uçurum var.
İtalya da takım olma ve mücadele konusunda çok iyi eklemek istiyorum.

Aslolan Galatasaray !!!

Gallerin kazanmasina sevindim zaten macin ilk bolumundeki Belcika ruzgari haricinde gayet iyi oynadilar.

Portekiz macinda Ramseyin olmayacak olmasi da ayrica sevindirici. İns. Ronaldo final yapacak. Karsi taraftan da Almanya elenir umarim.

Puhahahahahahahah

Noldu Lan Hakan? @Hakan Delikanlı

Belçika Overrated Balon dedim zaman, kız gibi gülüyordun bana. Çakma Delikanlı noldu... Ben "bilirim", "ben futbol profesörüm" havalarında takılırsan Galler öyle havanı alip, eline verip, sabunu Galler soyunma odasında kaldırtır sana.
Bir de Belçika "Dünya Devi" Macaristan yendi diye bana trip atıyordun. Şaka Gibi.

Belcika simarik balon topcular ile dolu ama :red:

Arif Ulu

Sen dua et büyük takımlar çıkmadı Belçika ya. Bir tek İtalya çıktı onlar da koydular.

Ne koymuştur Hakana, benim Haklı çıkmam.
Az ağla Hakan, senin Asolist havalarda takılan, OVERRATED Belçikan kaybetti için.

Son düzenleme:
Real Madrid anadolu kulübü gibi yönetiliyor. Bale harika bir oyuncu, ama bunlarin ayni Robben´de ki gibi postalama ihtimali bile görüyorum.

Noldu Lan Hakan? @Hakam Delikanlı
Belçika Overrated Balon dedim zaman, kız gibi gülüyordun. Çakma Delikanlı noldu... Ben "bilirim", "ben futbol profesör" havalarında takılırsan Galler öyle havanı alip, eline verip, sabunu kaldırtır.

Sen dua et büyük takımlar çıkmadı Belçika ya. Bir tek İtalya çıktı onlar da koydular.

Ne koymuştur Hakana, benim Haklı çıkmam.
Az ağla Hakan, senin Asolist havalarda takılan, OVERRATED Belçikan kaybetti için.

FoZ06-oC.jpeg

Üst Alt