ÇF | Galler 3-1 Belçika | M.S | 1 Temmuz - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ÇF | Galler 3-1 Belçika | M.S | 1 Temmuz

zaten bir takım alamanları eleyebiliyorsa bir zahmet kupayıda alsın geri kalan takımlar birleşip ortak takım çıkarsalar bence yine eleyemezler

ama bellide olmaz italyan dedeleri ve çingeneleri yamultabilecek tek takım alamanlar

bu gol belcikayi über takım yapanlara gelsin demi arif :)

Aslolan Galatasaray !!!

Fatih seni taktir ediyorum. Bana katilan az üyelerden birisiydin.

01.06 yazdım entry:

Antipatik Antipatik şımarık çocuklar dolusu bir "çakma takım". Herkes kendin showumu gosterme peşinde.

Öyle milli takım mı olur ayrıca.*
Hollanda tayfası, Fransızca tayfası, Alman tayfası ve Afrika tayfası. Milli takım değil Uluslararası Takımı.

Bu + egolar = Takım olma üst düzey değil. Ve bu turnuvada zarar verecek. Ha iyi oyuncuları var elbette ama konu bu değil.

Konu Arif Ulu tarafından (01.06.2016 Saat22:56*) değiştirilmiştir

Sen almanyadan kötü patlarsın ama söylim.İtalya eler almanları.Ben defansı komple italyan yaptım kaleci de buffon zaten en baştan beri :D italya yine clean sheet yapar
Sorma yaw. Aslinda Almanlari tutma niyetinde degildim de Hirvatlarin elenmesi vs. sorun cikardi, transfer hakkim doldu, Almanlar kaldi. 3 tane Alman var. Polonya'dan 2, Belcika'dan 3 oyuncum var. :/ Isin gicik taraflarindan viri de 5 tane Fransiz var. Bir sonraki turda onlar finale atlarsa ne ala ama aksi olursa (ki ihtimal yuksek) buyuk sorun.

Sent from my SM-N920I using Tapatalk

Biz 21 yasindaki oyuncunun kusursuz oynamasini bekledigimiz icin batmaya mahkumuz.

21 yasinda pozisyon hatasi yapmayan stoper yok.

Biz bu kafa ile 30 yasinda bitik starlara milyonlari dokeriz.

Bu avrupa sampiyonasi bizim futbol anlayisimizin bittigini net olarak gostermistir.
Iyi de sen "hatasi yok" diyosun. "Tecrube eksikliginden yaptigi hatalar cok buyutulmemeli" desen tamam, sorun yok.

Tam bir peri masalı. Umarım Portekiz'i de eleyecekler. Kapasite açısından bakarsak oynadıkları oyun, takım olma olgusu ve mücadele anlamında turnuvanın en sağlam takımı bana göre Galler. Birde Bale'in takım için oynadığını yıldız egosu ile hareket etmediğini görüyoruz ki, Ronaldo ile aralarında bu anlamda tam bir uçurum var.
It gibi kosuyor Bale. Takiminin eksikligini olabildigince kapatmaya calisiyor. Forvet-Kanat-#10 ayni anda oynuyor adeta.

Ronaldo'nun yas ilerledi, bu turnuvada daha hareketsiz olmasini anlarim bi nebze ama superstar oldugundan beri Milli Takim'da cok mucadele ettigini gormedik.

Sorma yaw. Aslinda Almanlari tutma niyetinde degildim de Hirvatlarin elenmesi vs. sorun cikardi, transfer hakkim doldu, Almanlar kaldi. 3 tane Alman var. Polonya'dan 2, Belcika'dan 3 oyuncum var. :/ Isin gicik taraflarindan viri de 5 tane Fransiz var. Bir sonraki turda onlar finale atlarsa ne ala ama aksi olursa (ki ihtimal yuksek) buyuk sorun.

Bu saatten sonra tur atlayacak takımları da iyi tercih etmek lazım.Fransa yine ite kaka turlar gibi duruyo da almanya biraz sakat.Şimdiden 5 adam gitmiş senin.Umarım fazlası olmaz.Benim daha wild kart duruyo.Sen de hiç olmadı puandan verir oyuncuyu alırsın artık en kötüsü yani :D

Bu saatten sonra tur atlayacak takımları da iyi tercih etmek lazım.Fransa yine ite kaka turlar gibi duruyo da almanya biraz sakat.Şimdiden 5 adam gitmiş senin.Umarım fazlası olmaz.Benim daha wild kart duruyo.Sen de hiç olmadı puandan verir oyuncuyu alırsın artık en kötüsü yani :D
Puan verip vermemem siralamadaki durumuma bagli. :D Ceyrek finaller oncesi 4 puanla en ustteydim sanirim, anca soyle bi 6-8 puan onde olursam puandan duserim. Ki oyle olacak gibi de durmuyor, muhtemelen siralamada gerileyecegim.

Wildcard'i erken kullanmak buyuk sorun degildi de son 16 transferlerini yanlis yaptim. Italya-Ispanya macina bulasmadim hic, Italya'nin maclarini seyretmemistim. Hayvan gibi takim olduklarini bilsem doldururdum :D

Puan verip vermemem siralamadaki durumuma bagli. :D Ceyrek finaller oncesi 4 puanla en ustteydim sanirim, anca soyle bi 6-8 puan onde olursam puandan duserim. Ki oyle olacak gibi de durmuyor, muhtemelen siralamada gerileyecegim.

Wildcard'i erken kullanmak buyuk sorun degildi de son 16 transferlerini yanlis yaptim. Italya-Ispanya macina bulasmadim hic, Italya'nin maclarini seyretmemistim. Hayvan gibi takim olduklarini bilsem doldururdum :D

Ben de baştan beri iki italyan vardı.Şuanda dört tane var :D ben de pişmanım keşke defansı komple italyan yapsaydım diyorumm.Keşke tahmin yarışması olsaydı.Bir iki maç hariç neredeyse bütün maçları bildimm

Bir Denayer hayranı olarak bence de hava toplarındaki sıkıntısı boy, zıplama vs. değil de pozisyon almada.

Iyi de sen "hatasi yok" diyosun. "Tecrube eksikliginden yaptigi hatalar cok buyutulmemeli" desen tamam, sorun yok.

Ben ona hata demem.

Ama pozisyon bilgisi ejsikligi denir ki ancak tecrube ile olur, olsa 3. Golde biraz arkaya gider on direkte adam olmadigini gorunce. Bu tecrube ve master isi bir hareket. Oyle bir extrayi o yas gurubunda kimse yapamaz. Ama orada da hata 190 kusurluk Meunier adami goruyor ama vurduruyor. denayerin arkasinda .

2.golde kendi etrafinda donen adama kaleyi acan Meunuierdir. Ben hayatimda 2. Kez boyle malca kaleyi acan savunmaci gordum.. O isi en son Mustafa Sarp yapmisti bir macta.

Denayer 1. Golde hatali denebilir. Onda da on direkteki adam bombos sicrayip vuramayinca obur adamin vurmasina engel olamadi. Ama onda da ilk adami bombos birakan asil hataliydi.

Üst Alt