ÇF | Polonya (3) 1-1 (5) Portekiz | M.S | 30 Haziran - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ÇF | Polonya (3) 1-1 (5) Portekiz | M.S | 30 Haziran

Ula götü boklu fenerli ve tinerci topçular ile adamlar kupa alacak şaka gibi

Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk

Kuba'nın kaçıracağını tahmin etmiştim. Topun gerisine gidince hiç durmadı, geri yürüdü, direk ileri yürüdü sonra. Alakası var mı bilemem :D

haha bu benimde tezim bende tahmin ettim :D penaltı atarken bir süre var eğer onu tutturamazsan aşarsan yada fazla beklersen kaçırıyorsun o nefes alma süresini beklemeden vuranlar hep kaçırıyor :D

İşin gıcık tarafı Fantasy'de 2 tane Polonyalı adamım var. 6 transfer hakkı var yarı finalde, 2si burdan gidecek. Belçika yenerse 1 kişi daha, Galler yenerse 3 kişi daha çıkarmam gerekecek. İtalya'nın da kaybetmesi iyi olur.

Portekiz-Belçika
Fransa-Almanya olsun.

kupayı nereye alıyorlar bu gevşekleri üstün alman makinası darma duman eder yada italya gelirse italyan aygırları altına alır bunları

İşin gıcık tarafı Fantasy'de 2 tane Polonyalı adamım var. 6 transfer hakkı var yarı finalde, 2si burdan gidecek. Belçika yenerse 1 kişi daha, Galler yenerse 3 kişi daha çıkarmam gerekecek. İtalya'nın da kaybetmesi iyi olur.

Portekiz-Belçika
Fransa-Almanya olsun.

bende fantasy de hesaplarımı portekiz ve belçika ve fransa italya yarıfinaline göre yaptım hep bu takımların topçularını aldım :D

Üst Alt