ÇF | Polonya (3) 1-1 (5) Portekiz | M.S | 30 Haziran - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ÇF | Polonya (3) 1-1 (5) Portekiz | M.S | 30 Haziran

Turnuvada oynamaya calisan az sayida takimdan biriydi Portekiz. Ronaldo sol yerine yeniden sag ayagina agirlik verse kacirdiklarindan birini atar ve is penaltilara kalmazdi.

Polonya tempoyu dusurdukce dusurdu. İns. İzlanda da elenir. Her tac her aut 20ser saniye aliyor İzlanda maclarinda.

bende fantasy de hesaplarımı portekiz ve belçika ve fransa italya yarıfinaline göre yaptım hep bu takımların topçularını aldım :D
Benim için en kötü senaryo İzlanda, İtalya ve Galler'in turlaması olur. Ondan iyisi İzlanda, Almanya, Galler. Ondan iyisi İzlanda, Almanya, Galler. En iyisi yukarda yazdığım. Fransa elenirse biterim. :D İtalya-Galler atlarsa yine bi şekil ayarlayabilirim gibi ama o zaman da finalde oyuncu değiştirmek sorun olur. Finalde de şöyle 8 değişiklik verseler iyi olurdu yaw :/

Neyse hadi eyw.

Portekizin en iyi oynayan oyunculardan birisi süphesiz Pepe. Çok saglam maçlar oynadi.

Portekizin bek sorunu var. Eliseu ve Cedric kanat oyuncularla iyi anlaşamiyorlar, ve defansif anlamda çok dengesiz oynadilar. Pepenin lider özelligi olmasa bu maçta en az 2-3 gol yemiş olurlardi sirf bu beklerin hatalari yüzünden.

Quaresma yine maçı aldı helal olsun adama

Görüyoruz Beşiktaş ve Fenerbahçenin yıldızları şov yapıyor maalesef

Adamlar 5 beraberlikle yarı finale çıktı. Bunu daha önce başaran var mı?

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Üst Alt