"Chedjou, Başakşehir ile anlaştı" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

"Chedjou, Başakşehir ile anlaştı"

thumb.php

NTV Spor yorumcusu Güntekin Onay, 90+ isimli programda flaş bir transfer iddiasında bulundu.

Galatasaray'da forma şansı bulamayan ve sezon sonu sözleşmesi sona erecek olan Chedjou'nun Başakşehir ile anlaştığını iddia eden Güntekin Onay, "Başakşehir'in Chedjou ile prensipte anlaştığını duydum. Bilmiyorum kesin mi? Abdullah Hoca onu toparlar. Psikolojik olarak aidiyetten uzaklaştı. Oynatılmayınca, hak etmediğini düşündü bu tavrı ve zorlamayı bıraktı. Abdullah Avcı, uzun zamandır oynamayan Adebayor'u bile döndürdü futbola" ifadelerini kullandı.

Nereye giderse gitsin yeter ki gitsin.

Aslinda chedjou transfer edilirken kendisinden baya umutluydum, lille'in sampiyon takiminda ilk 11'de yer alan oyuncu, Hazard Moussa Sow Debuchy Adil Rami Gervinho Cabaye ile birlikte.

Ilk senesinde iyiydi, ikinci sezon'dan itibaren performans dusuklugu basladi ve dany'nin seviyesine kadar dustu.

Basaksehir'e katki saglar mi, saglar.

Fifa kurallarına göre, sözleşme bitim tarihine altı ay ve daha az süre kalan her oyuncu ile görüşebiliyorsun. Bunu türkiyede ki yöneticiler, spor muhabir ve yorumcuları ya bilmiyorlar yada işlerine gelmiyor.

Tabi denebilir yinede doğru bişey değil, en azından kulübüne danışmak şık olur diye ama profesyonellikte etik falan olmaz.

Üst Alt