Chedjou, Başakşehir'le Anlaştı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Chedjou, Başakşehir'le Anlaştı!

aurelienchedjouantrenmangozluk_b.jpg

Uzun süredir yapılan görüşmelerin ardından Başakşehir ve Chedjou anlaştı. Buna göre Kamerunlu oyuncu 2+1 yıllık sözleşmeye imza atmayı kabul etti.

Galatasaray'dan 2.2 milyon euro alan oyuncunun Başakşehir'den yıllık 800 bin euro alacağı ifade edildi. Chedjou, Galatasaray'ın Alanyaspor'la oynadığı maçta kadroya alınmamış ve İstanbul'da bırakılmıştı. 2013-2014 sezonundan bu yana Galatasaray formasını giyen başarılı defans oyuncusu bu sezon fazla forma şansı bulamamıştı.

CNN Türk / AMK Spor

bu nedir arkadaş ya. nasıl bir soygun düzeni var bu büyük takımlarda anlayan beri gelsin. 800 bin euroya oynayacak adamı 2,5 milyon euro ya oynattık resmen kaç sene

Cok duz mantik yapiyorsunuz bakiyorum da, haberler dogruysa 'simdi' o paraya oynayacak. 2013 yilinda transfer ettik onu, sen 2013 yilinda alip 800.000 euroya oynat bakalim, veya Basaksehir. Bir de ustune 6.3 milyon euro bonservis versinler de gorelim. Lutfen ama biraz mantik.

800 K €'ya oynayacak adam inanılır gibi değil ;

Maaş konusunda büyük zırvalıyoruz , bir an önce tüm takımdan indirim istenmeli indirime gitmeyen isimler ile yollar ayrılmalı.Bu maaşlar ile Galatasaray ancak günü kurtarır bir üst sınır konulmalı onun dışında prim sadece şampiyonluk gibi sonuç başarıya ulaşılan durumlarda verilmeli yoksa prim sistemi de kaldırılmalı.

semih çalık koray balta duruyor ched gidiyor iyi oyuncumu yeterli mi tartışırsın da kalanları görünce bence konu tartışmaya bile kapalı..

Cok duz mantik yapiyorsunuz bakiyorum da, haberler dogruysa 'simdi' o paraya oynayacak. 2013 yilinda transfer ettik onu, sen 2013 yilinda alip 800.000 euroya oynat bakalim, veya Basaksehir. Bir de ustune 6.3 milyon euro bonservis versinler de gorelim. Lutfen ama biraz mantik.

Yanlış bakıyorsun olaya bence biz 800 bin euro versek kabul edermiydi sorun tam olarak bu.

800bine kalacaksa gelsin yedekte otursun o paraya daha iyisini bulabilme şansımız nedir? Yok olay tam burada kopuyor işte.

Yanlış bakıyorsun olaya bence biz 800 bin euro versek kabul edermiydi sorun tam olarak bu.

800bine kalacaksa gelsin yedekte otursun o paraya daha iyisini bulabilme şansımız nedir? Yok olay tam burada kopuyor işte.
Eger Basaksehir 800.000 euroya ikna ettiyse bizde her turlu o paraya kalirdi. Ama belki Chedjou burada artik kadroda yer bulamayacagini anlamistir ve kararini da ona gore vermistir buyuk ihtimal. Sonucta yonetim + hoca istemiyoruz demistir, o da Basaksehir den sportif acidan ilk 11 oyuncusu sozu alip oraya gitmeyi karar vermistir.

Eger Basaksehir 800.000 euroya ikna ettiyse bizde her turlu o paraya kalirdi. Ama belki Chedjou burada artik kadroda yer bulamayacagini anlamistir ve kararini da ona gore vermistir buyuk ihtimal. Sonucta yonetim + hoca istemiyoruz demistir, o da Basaksehir den sportif acidan ilk 11 oyuncusu sozu alip oraya gitmeyi karar vermistir.

Olabilir bilemeyiz. Allah abdullah avcıya sabır versin diyelim en kritik maçta kafa atacağına eliyle vurabilir veya golü en güzel yerden izleyebilir bakalım adam edebilecek mi

Alternatif olsun diye sözleşme uzatmaya kalksak gene 1.5 un altına imza attıramazdik.

Galatasaray'ın malı deniz yemeyen öküz.

Üst Alt