Chedjou, Olympique de Marseille İçin Öncelik DeğilSezon sonu sözleşmesi bitecek olan Chedjou'nun devre arası transfer döneminde Galatasaray'dan ayrılmasına kesin gözüyle bakılıyor. Galatasaray'ın Chedjou ile sözleşme uzatmayacağını açıklaması bu durumu kesin olan ortaya çıkardı.

Devre arası transfer döneminde Chedjou Ligue 1'e geri dönecek gibi duruyor. 31 yaşındaki defans oyuncusunun tabili ise Chedjou'nun Lille döneminde teknik direktörlüğünü yapan Rudi Garcia'nın yeni takımı olan Olympique de Marseille.

Rudi Garcia'nın Lille döneminden iyi tanıdığı Chedjou'yu kadroya katmayı istediği biliniyor. Fakat Olympique de Marseille yönetimi ve Rudi Garcia bu konuda çok da ısrarcı değil. Defans hattında Rod Fanni, Matheus Doria, Jorge Rolando, Tomas Hubocan, Karim Rekik ve Gael Andonian'ın olması Rudi Garcia'nın elini güçlendiriyor.

Kısacası Chedjou'nun transferi yapacağı fedakarlıklara bağlı. Chedjou Olympique de Marseille'de oynamak istiyors yıllık ücretinde büyük bir fedakarlık yapmak zorunda

Foot OM - OM : Chedjou a Marseille, c’est reparti pour un tour - Mercato - Foot 01
 
Üst Alt