# Cheik Ismael Tioté - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Cheik Ismael Tioté

Tiote diarraya göre daha ağır bir oyuncu ama fizik gücü daha yüksek..Sahada pis işleri iyi yapar.. En önemlisi ruhu olan bir futbolcu nırakına kart yesin yeter ki hırslı olsun.. Melonun yaptığı dikine dalışları beklemesin kimse biz bildiğin saf ön libero alıyoruz.. Tolgaya büyük sorumluluk düşer orta sahanın beyni olur Tioteyle yanyana oynarsa

ingiltere gibi fiziksel temasa daha çok izin veren bir ligde bile neredeyse 2 maçta 1 sarı kart görmüş.burada G.Saray düşmanı hakemler buna her maç sarı yada kırmızı kart gösterir.çok sert ve dengesiz bir adam umarım başarılı olur.

bence sadece sağlık kontrolleri için bekletiliyor lass alınsa da tiote kadroya katılır diye düşünüyorum.

adamı buraya getirip , biz başkası ile anlaştık hadi deh demek çok amatörce olur.
Hem lass hem tiote fazla gelmez mi bize ya ben ikisi de olsun isterim de hem maliyet açısından sıkıntı hem de sadece lig var önümüzde ikisi de alınırsa Tolga'ya yazık olacak diye korkuyorum

Üst Alt