Chelsea, Alex Telles'i Transfer Ediyor! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Chelsea, Alex Telles'i Transfer Ediyor!

Zaten Galatasaray'a gelen kaliteli oyunculara herkesten önce Galatasaray taraftarı takar. Telles para etmez, Bruma'dan maksimum kazanç bu olur, Sneijder'i kime itelersek kar vs. Ama sorsan Telles'in oynadığı ligden kiralık verilen Talisca'yı parlatan, Telles'in takımının gönderdiği Aboubakar'ı parlatan, Sosa'dan faydalanan takım müthiştir, bu youncular harikadır. 100 milyon ederler toplamda.

Telles-Bruma-Sneijder için bugün paket bir fiyat isteyin size ne diyecekler bir sorun bakalım.

Simdi burada almamiz gereken ders su olmali yapacagin genc scout transferlerinden asla ama asla zarar etmezsin ve sonraki satistan kar maddesinin onemi.

Telles 25 etmez diyenler aynı zamanda 6.5'a hemen satılsın Carole daha iyi diyenler sanırım.

Dün gibi hatırlıyorum Telles o fiyatlara satılmasın diye bi tarafımızı yırttık Gsc beyleri Carole daha iyi dedi ya Carole hahahahah inanamıyorum
Ben de satılmasın dedim ama 25 etmez he Porta kakalar orasi ayri

Satilmasini hic istemiyordum. Bundan 6 Milyon kazandik da ne oldu, o para Ahmet ve Serdar gereksizlerine gitti direkt.

Bunu begenmeyip Carole cok daha iyi diyenler ayni Rodrigues'i 45 dakika izledikten sonra Bruma dan cok daha iyi oldugunu iddia edenlerle aynidir muhtemelen.

Telles'in eski konusunu okumak lazim bi aslinda.

Satilmasini hic istemiyordum. Bundan 6 Milyon kazandik da ne oldu, o para Ahmet ve Serdar gereksizlerine gitti direkt.

Bunu begenmeyip Carole cok daha iyi diyenler ayni Rodrigues'i 45 dakika izledikten sonra Bruma dan cok daha iyi oldugunu iddia edenlerle aynidir muhtemelen.

Telles'in eski konusunu okumak lazim bi aslinda.

Bir önceki sayfada linkler verdim. Kendi başlıklarının dışında da uzun uzadıya konuşmuşuz Telles'i ve Bruma'yı.

Yav deseniz ki adamda potansiyel vardı ama bizde kendini geliştiremedi ona eyvallah derim.Yaşı daha genç ilerleme gösterebilir ama bizde olmadı işte adam.Kendisini gram geliştiremedi bizde.Hatta geldiğinden daha geri noktaya geldi.Bu durumda satmayıp mundar etmektense zarar etmeden satmak en iyisidir.Ne yapalım yani.2 senede geri geri giden adamı yok bunda potansiyel var diyip köreltip elimizde mi patlatalım.Sende olmuyosa olmuyodur.Zorlamanın anlamı yok.Telles bizde kalsa şu rezil kadroda daha da beter körelip hiçbir girdi sağlamadan gidecekti

Telles konusu ibretlik yalniz :D Carole Telles den 10 kat iyi diyen mi ararsin, Telles bes para etmez diyen mi ararsin. Ne ararsan var.

Üst Alt