Chelsea, Alex Telles'i Transfer Ediyor! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Chelsea, Alex Telles'i Transfer Ediyor!

Chelsea, bir dönem Galatasaray'da forma giyen Alex Telles'i transfer etmek için Porto'ya 25 milyon euro teklifte bulundu. (The Sun)

Porto, Galatasaray ile yapmış olduğu anlaşmaya göre Telles'in bir sonraki transferinden elde edeceği satış karının %10'unu Galatasaray'a ödeyecek.

alextelles_tekbasina_08032014_b.jpg

Dursun vizyonsuzu gelecek %10 için mutlu oluyordur adam da vizyon yok.

Bruma-Sneijder-Telles-Melo gibi harika adamlar çöp etti yolladı.

likes.png
Serhat Özbek bunu beğendi.

Telles 25 etmez diyenler aynı zamanda 6.5'a hemen satılsın Carole daha iyi diyenler sanırım.

Dün gibi hatırlıyorum Telles o fiyatlara satılmasın diye bi tarafımızı yırttık Gsc beyleri Carole daha iyi dedi ya Carole hahahahah inanamıyorum

the sun avrupanın fotomaçı bir ihtimal 25 e gitti diyelim bu hesaba göre bize 2.5 milion euro kalıyor havadan para çok şık !!!1

Telles 25 etmez diyenler aynı zamanda 6.5'a hemen satılsın Carole daha iyi diyenler sanırım.

Dün gibi hatırlıyorum Telles o fiyatlara satılmasın diye bi tarafımızı yırttık Gsc beyleri Carole daha iyi dedi ya Carole hahahahah inanamıyorum
Telles 25 etmez diyoruz.Kim ki Telles'e 25 veriyor kazığın yağlısını yer.Bizdeki performansıyla 6.5'a satmamız bile büyük başarı.Mancini sağolsun

Chelsea alsa da almasa da 25 verse de vermese de Telles çok iyi oyuncuydu. Bruma ve Telles'den minimum 30 milyon kazanabilecekken ve bu arada da kalitelerinden sportif başarı kazanabilecekken ikisini murdar edip sadece 20 civarı bir para kazandık. Yazıklar olsun.

Sneijder'e yapılanların hepsi Telles ve Bruma gitsin diye de yapıldı.

Üst Alt