Chelsea Arda'nın Peşinde | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Chelsea Arda'nın Peşinde

f0793546-2a7d-4d6e-a551-ff108528783d-444x333.jpg

İngiltere’de yayınlanan Sunday Times gazetesinde yer alan habere göre Chelsea, Arda’yı transfer etmenin planlarını yapmaya başladı.Arda Turan’ın 24 yaşında olmasına rağmen Türk Milli Takımı ile 40’dan fazla maça çıktığına dikkat çekilen haberde, Chelsea Kulübü’nün sahibi Roman Abramovich’in de Arda’nın transferine sıcak baktığı kaydedildi.

Sunday Times gazetesi ayrıca 1 Ağustos 2010 tarihinden beri Milli Takımlar Teknik Direktörü olarak görev yapan Guus Hiddink’in de Chelsea’ye gitmeyi planladığını öne sürdü.

Haberde, Hollandalı teknik direktörün Arda’yı Chelsea’ya kendisiyle birlikte götürmeyi arzuladığı iddia edildi.

Kaptan Arda Turan’ın Galatasaray ile 2013 yılına kadar sözleşmesi bulunuyor.

TRT

Cevap: Chelsea Arda'nın Peşinde

Chelsea'nin sol kanadında rahat oynar.

15 ve yukarısı tekliflere satılmalı, aşağısına satılmamalı bence.

Ne kadar akıllısın ya , nereden buldun bu akılı bende alıcam.

Garip bir durum yokki .Gözden düşmüş,32 yaşında ki Drogba(Son maçta yedekti yine)=Arda eder .4 saygın İngiliz kanalı istediğimizi söyledi Drogba´yı ,ateş olamayan yerden duman çıkmaz.Olabilir yahu Arda-Drogba takası ,gayet normal bir durum bence.

kusura bakmayın Ardayı severim ama chelsea nin ardayı istediğini hiç sanmıyorum, biraz hızlı olsa orda oynarda bu şekilde zor...

Garip bir durum yokki .Gözden düşmüş,32 yaşında ki Drogba(Son maçta yedekti yine)=Arda eder .4 saygın İngiliz kanalı istediğimizi söyledi Drogba´yı ,ateş olamayan yerden duman çıkmaz.Olabilir yahu Arda-Drogba takası ,gayet normal bir durum bence.

Drogba gelmez değil, biz neden 32 -33 yaşındaki adama Türk futbolunun en önemli adamını 23-24 yaşında verelim?

Yoo ben anormal demedim ki , ama sen bir bak Drogba'nın sözleşmesi ne zaman bitiyormuş. Bu sene Haziran'da biten bir sözleşmesi olan adama , Arda'yımı vereceksin :)

Drogba gelmez değil, biz neden 32 -33 yaşındaki adama Türk futbolunun en önemli adamını 23-24 yaşında verelim?

Drogba´yı kesin olarak istediğimizi varsayarak Arda takası yardımcı olabilir dedim .Yoksa 15 milyon avro temiz para yeterli olur benim için .2 senedir doğru düzgün top oynamamasına rağmende verirler Arda´ya onu.

Paşalar gibi oynar Arda Chelsea'de fizik gücünü yükseltip fit olabilirse.Yetenek olarak ne Malouda'dan ne de Kalou'dan eksiği yok fazlası var ama fizik güç çok önemli EPL için.

Drogba mantıklı bir transfer olur.Hem taraftarları stada çeker hem de en az 1 sezon tam performansıyla oynar.

Paşalar gibi oynar Arda Chelsea'de fizik gücünü yükseltip fit olabilirse.Yetenek olarak ne Malouda'dan ne de Kalou'dan eksiği yok fazlası var ama fizik güç çok önemli EPL için.

Zeka olarakta çok üstün o ikisinden .Ben fizik güçten çok Arda´nın ağırlığı konusunda endişeleniyorum biraz .O müthiş hızlı ataklara ayak uyduramayabilir.

Üst Alt