Chelsea, Fernando Muslera'nın Peşinde!


7473a25e5a4a19b5c18304dc82dab223.png

2011-2012 sezonundan bu yana Galatasaray forması giyen ve Galatasaray tarihine en çok maça çıkan yabancı futbolcu olarak adını yazdıran Fernando Muslera, yüksek performansıyla büyük kulüplerin ilgisini çekiyor.

BEGOVIC YERİNE FERNANDO MUSLERA

İngiliz basınından Daily Mail'in haberine göre Chelsea, sezon sonunda Boşnak kalecisi Asmir Begovic'i 10 milyon euro karşılığında bir başka Premier Lig ekibi Bournemouth'a satmayı planlıyor. Yerine ise tecrübeli bir kaleci almak isteyen Chelsea'nin öncelikli adayı ise Fernando Muslera.

CHELSEA, MUSLERA'YI TRANSFER EDECEK Mİ?

Habere göre Chelsea, Muslera transfer için sezon ortasında da Galatasaray'a teklif götürmüş ancak Galatasaray yönetiminden, sezon ortasında Muslera'yı satmayacakları cevabını almışlar.

Bilindiği üzere Chelsea'nin kalesini Belçikalı genç file bekçisi Thibaut Courtois koruyor ve Muslera'yı yedek olarak düşünüyorlar.

Fernando Muslera, Galatasaray'da çok mutlu olduğunu söylese de zaman zaman en büyük hayalinin Premier Lig'de forma giymek olduğunu dile getirmişti.

30 yaşındaki Fernando Muslera, Uruguay Milli Takımıyla 88 maça çıkarken, Galatasaray'da da tam 233 maça çıktı ve bir de penaltıdan Manisaspor'a gol atmıştı.

CHELSEA, HANGİ KALECİYİ TRANSFER EDECEK?

Habere göre Chelsea sezon sonunda Muslera'ya öncelik verecek olsa da başka alternatifler de mevcut. PSG'nin Osasuna'ya kiraladığı tecrübeli İtalyan kaleci Sirigu, Celtic'in tecrübeli kalecisi Craig Gordon ve Milan'ın eski kalecilerinden Diego Lopez de Chelsea'nin adayları arasında yer alıyor.

Futbol Arena

e2d24963c19c9c0b4d10bc5581d516ba.png
 
Son düzenleme:
Yani şu takımdan ayrılmaması gereken tek adam Muslera

Ancak çok itopik 40-50 milyon euro gibi bir teklif gelirse bırakılsın

Mal mal pazarlık atmayı bıraksın yönetim rest çeksin
 
Mesela bu haberi yapan dangalaklar Chelsea yerine Man City'i kullansalardı içerikte de Guardiola ayağı iyi olması nediyle Muslera'yı istiyor falan filan daha fazla etki yaratabilirlerdi.
 
Bu kadrodan en son gönderilecek adam Muslera' dır. Yani ederini bulursa o da gidebilir ama kimse bizim beklediğimiz fiyatı yedek olacak düşüncesiyle vermek istemeyecektir...

EPL den bir kulübün Muslera' yı as kaleci olarak transfer etmek istemesi sürpriz olmaz. O durumda kendisi de gitmek ister, kulüp menfaatine olacak bir bedelle yolunu açmak da bir vefa borcudur. Yoksa biz kendisinden memnunuz, o da halinden memnun olduğuna göre, karşılıklı memnuniyetle devam, tek sağlam mevkimiz...
 
Üst Alt