Chelsea, Fernando Muslera'nın Peşinde! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Chelsea, Fernando Muslera'nın Peşinde!

Abramovicin kulubumuzu satin almasi sarti ile Muslerayi verebiliriz ,

Kiralik olarak tabi.

Kulübü Arap-Yahudi tüccarlara satma hevesini de hiç anlamamışımdır. Sanki almadan verecekler de ihya edecekler?!...Bu lig sana bana değerli, başka kimsenin cingılında değil, hala göremiyor musunuz?. Pazarlayamayacağı ürüne niye yatırım yapsın elin yahudisi?...

Kulübü Arap-Yahudi tüccarlara satma hevesini de hiç anlamamışımdır. Sanki almadan verecekler de ihya edecekler?!...Bu lig sana bana değerli, başka kimsenin cingılında değil, hala göremiyor musunuz?. Pazarlayamayacağı ürüne niye yatırım yapsın elin yahudisi?...

Kara para neyim aklarlar abi... O da bizi ilgilendirmez zaten Aysalcı tayfa için mali konular falan önemli değilmiş başarıya bakıyorlar sadece. :D

Yalnız Serkan gibi bir anti-aysalcı'nın o yorumu yapması beni ziyadesiyle şaşırttı.

Bugün seni iyi görmedim reyiz, kafa açmak yerine bu şarkıyı sana armagan ediyorum, geçmiş başarılarımıza duyduğumuz Hasrete gelsin...

Üst Alt