Chelsea Kazandı, Başakşehir Sevindi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Izlemedim ama dogrudur az verilmis hep bize.Bjk'ye niye 17 vermisler onu anlamadim mesela.Tivibu-TRT oldugu icin mi acaba?

Bizim maclari satin almamiz icin komple ulkenin yayin ihalesini almamiz lazim ediyor olabilir ya da kulup kanalinin ihaleye girmesi de yasak olabilir cunku boyle bir sey mumkun olsa buyuk kulupler de yayini kendi TV kanallarina alip gelirini yuksek gosterebilir illegal sekilde.

Edit:Simdi baktim da TRT-Tivibu'nun yayinladigi 15-16 sezonunda biz de 17 almisiz Bjk gibi

c3daa68a296.jpeg

Dsmart'li yillarda gelir 10'un altinda.

Bein'de de oyle.Araplar kaziklamis bizi
Bence eksik birseylerr var veya bilemiyorum. Eger 2.4 milyon tum maclar icinse bunlar 50 mac verdilerse her mac 50 bin euroya denk geliyor. Fakat belki UEFA bizim takimlarin ve diger maclarin ihalesini ayri ayrj yapiyor. Ayrica o marketing pool'da mesela Cinlilerin Amerikalilarin vs vs odedikleri yayin hakki da yok mu?

Bence eksik birseylerr var veya bilemiyorum. Eger 2.4 milyon tum maclar icinse bunlar 50 mac verdilerse her mac 50 bin euroya denk geliyor. Fakat belki UEFA bizim takimlarin ve diger maclarin ihalesini ayri ayrj yapiyor. Ayrica o marketing pool'da mesela Cinlilerin Amerikalilarin vs vs odedikleri yayin hakki da yok mu?

Vardir muhakkak da onu kuluplere veriyorlar midir mechul.

4m 4m'dir ama cok da sikinti degil o zaman
CL'ye bayagidir 2 takimla katilmadigimiz icin bu sorunun cevabi net degil.Benim bildigim sadece yayin gelirleri bolunuyor ama esit mi bolunuyor yoksa baska bir oran mi var bilmiyorum.Gecen sezonun yayin geliri icin de 8.5 milyon yaziyor burada.

Eşit bölünmüyor diye biliyorum. Direk katılan takım bir miktar daha fazla alıyor.

Üst Alt