Chicago Bulls Takip Başlığı - Sayfa 26 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Chicago Bulls Takip Başlığı

Kadroyu korusalardi cok rahat sampiyon olurlardi. Mesela o yil New York finale cikti ama cok kotu hucum performansiyla ciktilar. Zaten Ewing iyice yaslanmisti ve cok hizli dusus yasadi, ilaveten sakatliklari vardi. O sene Sprewell'in extra katkisiyla ciktilarki Bulls olsaydi Jordan ve Pippen Sprewell ile Houston'i cok rahat yavaslatirlardi.
Spurs'un kisalari da 36 yasindaki Elie ve 34 yasindaki Avery idi. Zaten Steve Kerr'i de almislardi.
Bulls mantiken dogru yapmis olabilir ama rebuild'in karsiligini hic alamadi. Belki de lanetlendiler. 2. siradan sectigi adam kaza gecirdi ve kariyeri bitti. Rose'u sectiler ve neredeyse kariyeri bitti. Jordan, Pippen, Rodman + 30 yaslarina ragmen tas gibi defans ve hucum yapiyorlardi. Sectikleri her adam 30'unu bulmadan sert dususe gectiler :)
jordan gittikten sonra da iyi oyuncular draft ettiler aslında artest, chandler, brand, vs

jordan gittikten sonra da iyi oyuncular draft ettiler aslında artest, chandler, brand, vs
Hic birinden yararlananadilar. Ayrica yanlisim yoksa Chandler'i Clippers secti ama Elton Brand karsiliginda takas edildi. Bence Bulls takimi kucuk sehrin takimi gibi yonetmekle hata yapti. Super yildizin olmadan rebuild cok riskli. Lakers bile 2 sene dayanamadi

Hic birinden yararlananadilar. Ayrica yanlisim yoksa Chandler'i Clippers secti ama Elton Brand karsiliginda takas edildi. Bence Bulls takimi kucuk sehrin takimi gibi yonetmekle hata yapti. Super yildizin olmadan rebuild cok riskli. Lakers bile 2 sene dayanamadi
Doğru diyorsun da chicago en az 2 sene daha şampiyon olurdu demek bana tuhaf kaçıyor. 99 lock out sezonu. 2000de shaq kobe lakers.

Tam yerinde bitmiş. Jerry takdiri hak ediyor. Draft ettikleri adamlarda ileride başka takımlarda allstar dpoy champ olmuş oyuncular. Yani scouting gözü var adamda.

Sonuçta jordan kendi bırakmak istedi; spotlight'tan bıktığını normal bir yaşam sürdürmek istediğini belirtiyor ilerki bölümlerde.

Doğru diyorsun da chicago en az 2 sene daha şampiyon olurdu demek bana tuhaf kaçıyor. 99 lock out sezonu. 2000de shaq kobe lakers.

Tam yerinde bitmiş. Jerry takdiri hak ediyor. Draft ettikleri adamlarda ileride başka takımlarda allstar dpoy champ olmuş oyuncular. Yani scouting gözü var adamda.

Sonuçta jordan kendi bırakmak istedi; spotlight'tan bıktığını normal bir yaşam sürdürmek istediğini belirtiyor ilerki bölümlerde.
Ben 2 yil demedim, 99'da yine sampiyon olurlardi. Ayrica lock out yasli takim icin avantajdi bence. Lakers Phil Jackson'dan once cok daginikti. Hafizam yaniltmiyorsa Jazz Lakers'i 4 0 ile filan supurmustu. Yani 99'da kadroyu koruyup devam etselerdi yine sampiyon olurlardi.
Bir de Jordan zaten Jackson yoksa ben de yokum dedi, Jackson kalsaydi bence devam ederdi.
Artest, Chandler filan iyi oyunculardi ama hayrini gormediler ve hep savunmaci, tamamlayici oyuncular. Superstar olmadan hicbir ise yaramazlar. Belki Jay Williams sakatlanmasaydi olurdu. Serbest piyasadan super star almaliydilar.

Ben 2 yil demedim, 99'da yine sampiyon olurlardi. Ayrica lock out yasli takim icin avantajdi bence. Lakers Phil Jackson'dan once cok daginikti. Hafizam yaniltmiyorsa Jazz Lakers'i 4 0 ile filan supurmustu. Yani 99'da kadroyu koruyup devam etselerdi yine sampiyon olurlardi.
Bir de Jordan zaten Jackson yoksa ben de yokum dedi, Jackson kalsaydi bence devam ederdi.
Artest, Chandler filan iyi oyunculardi ama hayrini gormediler ve hep savunmaci, tamamlayici oyuncular. Superstar olmadan hicbir ise yaramazlar. Belki Jay Williams sakatlanmasaydi olurdu. Serbest piyasadan super star almaliydilar.
Ileriki bölümler de görürsün bro mayk aşırı medya ilgisinden bıkmış bunalmış tükenmış...oynamak isteseydi pipp gibi takas isterdi...

Ayrıca lock out yaşlı bir takım için dezavantaj...b2b maçlar compact bir sezon...lakersı supuren jazz degil spurs oldu o sezon.

Ileriki bölümler de görürsün bro mayk aşırı medya ilgisinden bıkmış bunalmış tükenmış...oynamak isteseydi pipp gibi takas isterdi...

Ayrıca lock out yaşlı bir takım için dezavantaj...b2b maçlar compact bir sezon...lakersı supuren jazz degil spurs oldu o sezon.
Evet, Jazz 1998'de 4 0 supurmus. Spurs da 1999'da supurmus.

Harikaydi.
O Cumhuriyetci Demokrat olayini unutmustum. Bizim gazetelerde cok yazilmisti.
Bir de 62000 seyirci olayini bilmiyordum.
Son olarak 80ler 90larda hakikaten Nike sahibi olmak ayricalikti, zenginlik belirtisiydi. Aglaya aglaya aldirirdik anasini satayim :)
Capitalismin gücü :)

Harikaydi.
O Cumhuriyetci Demokrat olayini unutmustum. Bizim gazetelerde cok yazilmisti.
Bir de 62000 seyirci olayini bilmiyordum.
Son olarak 80ler 90larda hakikaten Nike sahibi olmak ayricalikti, zenginlik belirtisiydi. Aglaya aglaya aldirirdik anasini satayim :)
Capitalismin gücü :)

80 lerde nike'ın esamesi okunmazdı hocam sadece koşu ayakkabısı yapıyorlardı. o zamanlar converse çok modaydı. nike 90 ların başından sonra MJ ile ünlü oldu.

5 ve 6. bölümlerde güzeldi. MJ de amma kumarbazmış adam her şey için iddiaya giriyor tabi bu ona babasının hayatına mal olacak büyük ihtimal 7 ve 8. bölümlerde göreceğiz bunu.

politik olaylara hiç girmeyip ne sağcıyım ne solcu topçuyum ben topçu edasıyla takılması eksi puan zaten bu yüzden siyahlar arasında o kadar da sevilmiyor.

MJ jerry krause ne kadar kılsa artık adamın draft ettiği kukoc'u 92 olimpiyatlarında takıma katmak istediği dan majerle'yi 93 finallerinde duman ediyor :)))

Üst Alt