Chicago Bulls Takip Başlığı - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Chicago Bulls Takip Başlığı

hmm article i tamamen okuduktan sonra aklimda bi soru kaldi...madem butler'i taj'i tutmak istiyorsun ve hedef sampiyonluk gidip hayatinda NBA'de kocluk yapmamis adami takimin basina getirmek ne kadar dogru...jimmybee arka kapidan cikar, dee rose'in sakat dizleriyle kalirsiniz.

CHI cok arar Thibs'i...bu seneki playofflari saymazsak Thibs'den basarili kac Head Coach var son 4 yilda?

olm bu sene finaldeki koçların ne kadar tecrübesi vardı... sana söyliyim 0
hoibergun front office ve oyuncu olarak tecrübesi var sıkıntı tecrübede değil. bullsda da öyle sorunlu karakterler yok. herifin yapması gereken ofansta inovatif olmak. thibs zaten sakatlıktan beli doğrulmayan takımı reg seasonda ittire ittire gaz bi takım yarattı. defans olarak harbiden tarihi bir koç ama head coach olarak yetmedi. zaten reg season çıkar playofflarda bulls hep tırt
hoiberg doğru mu bilmiyorum ama oyuncuların işine gelir bu değişiklik. heriflerde bariz fatigue vardı habire defans defans defans, şimdi harbi bir ofansif minded koçla şaha kalkabilirler-i says. ama tabi nolur orası meçhul

olm bu sene finaldeki koçların ne kadar tecrübesi vardı... sana söyliyim 0
hoibergun front office ve oyuncu olarak tecrübesi var sıkıntı tecrübede değil. bullsda da öyle sorunlu karakterler yok. herifin yapması gereken ofansta inovatif olmak. thibs zaten sakatlıktan beli doğrulmayan takımı reg seasonda ittire ittire gaz bi takım yarattı. defans olarak harbiden tarihi bir koç ama head coach olarak yetmedi. zaten reg season çıkar playofflarda bulls hep tırt
hoiberg doğru mu bilmiyorum ama oyuncuların işine gelir bu değişiklik. heriflerde bariz fatigue vardı habire defans defans defans, şimdi harbi bir ofansif minded koçla şaha kalkabilirler-i says. ama tabi nolur orası meçhul

GS ve cleveland'in rookie koclari var orasi dogru da, iki takimin soyunma odalarinda ciddi isimli adamlar var mesela alvin gentry'nin defansif olarak neler kattigi ortada kerr orda ikinci adam gibi...aynisi blatt icinde gecerli cleveland'in patronu lebron.

bulls bu yaz 99% luxury tax'in altina girmeye calisacak butler, gasol ve noah gidebilir...bu sezon 81 milyon dollar harcanmis. luxury'de 68'de basliyo yanilmiyorsam.

Chicago Bulls Team Payroll | Basketball-Reference.com

Son düzenleme:
GS ve cleveland'in rookie koclari var orasi dogru da, iki takimin soyunma odalarinda ciddi isimli adamlar var mesela alvin gentry'nin defansif olarak neler kattigi ortada kerr orda ikinci adam gibi...aynisi blatt icinde gecerli cleveland'in patronu lebron.

bulls bu yaz 99% luxury tax'in altina girmeye calisacak butler, gasol ve noah gidebilir...bu sezon 81 milyon dollar harcanmis. luxury'de 68'de basliyo yanilmiyorsam.

Chicago Bulls Team Payroll | Basketball-Reference.com

hoiberg da boylanı aldı popoviçin top asistanlarından
bakıp görecez
thibsle takımın daha iyiye gideceğini düşünmüyodum, oyuncuların da çok şeyinde olmadı gitmesi ki asıl clue o

jimmyi bırakmazlar onu unutalım
gasol taj noah birine hatta ikisine plaket verilebilir
tabi iyi bi trade gelirse mümkünse draftten önce

hoiberg da boylanı aldı popoviçin top asistanlarından
bakıp görecez
thibsle takımın daha iyiye gideceğini düşünmüyodum, oyuncuların da çok şeyinde olmadı gitmesi ki asıl clue o

jimmyi bırakmazlar onu unutalım
gasol taj noah birine hatta ikisine plaket verilebilir
tabi iyi bi trade gelirse mümkünse draftten önce
dogru son senesinde ozellikle clevelande karsi kotuydu takim

ama thibs'in geldigi ilk sezondan beri bulls FO'sunda catlaklar vardi hic bir zaman 100% destek alabildigini dusunmuyorum

ayrica rose, butler'i takimda gormek istemiyor diyorlar gee :D

dogru son senesinde ozellikle clevelande karsi kotuydu takim

ama thibs'in geldigi ilk sezondan beri bulls FO'sunda catlaklar vardi hic bir zaman 100% destek alabildigini dusunmuyorum

ayrica rose, butler'i takimda gormek istemiyor diyorlar gee :D

ewt
diyolar ki thibs draymondı istemiş ama fo marquis teaguei draft etmiş
fo bazen iyi bazen saçma şeyler yapıyo bi sürü history var orda hem oyuncularla hem de coaching staffle
fonun da şutlanması gerekirdi thibs gidiosa orası kesin
ama thibse plaketi verip yolumuza devam yapacak 1şey yok
d rose da jimmyi istemiosa yol alabilir o konudada yorumum kısa ama öz olsun

ewt
diyolar ki thibs draymondı istemiş ama fo marquis teaguei draft etmiş
fo bazen iyi bazen saçma şeyler yapıyo bi sürü history var orda hem oyuncularla hem de coaching staffle
fonun da şutlanması gerekirdi thibs gidiosa orası kesin
ama thibse plaketi verip yolumuza devam yapacak 1şey yok
d rose da jimmyi istemiosa yol alabilir o konudada yorumum kısa ama öz olsun

draymond olayini bilmiyordum bile

jimmy giderse bulls'dan bi marc gasol hamlesi beklerim en azindan denerler

bulls, Jimmy Butler ile 5 yıllığına 95 milyon dolar karşılığında anlaştı.

CI2kY0UUYAAis3S.jpg

Draft'ta 14. sıradayız. Bence skorer/şutör birini seçmeliyiz. Kimi seçeriz sizce? @Hayri Cund @Yasin Yıldırım

Bu sene draft'ta kim var pek dikkat etmedim. Ben Simmons diyorlar ama onu da ilk 2 sıradaki Lakers veya 76ers alacak heralde. Bence de skorer birisi lazım. Rose bu sezon sakatlığından sonra iyi sinyaller verdi ama Butler ile birlikte olmuyor. Yani birisi liderlik ederse o isim Butler olur diyorum. Rose'nin yerine bir oyuncu gerek bana kalırsa.

Bu sene draft'ta kim var pek dikkat etmedim. Ben Simmons diyorlar ama onu da ilk 2 sıradaki Lakers veya 76ers alacak heralde. Bence de skorer birisi lazım. Rose bu sezon sakatlığından sonra iyi sinyaller verdi ama Butler ile birlikte olmuyor. Yani birisi liderlik ederse o isim Butler olur diyorum. Rose'nin yerine bir oyuncu gerek bana kalırsa.

Rose'u takaslamaya kalkarsak beklentimizin altında teklifler alacağımız aşikar. O yüzden o seçenek mantıksız şuan için bence. Şüphesiz ki şuan için takımın lideri açık bir şekilde Jimmy. Bence Draft'tan eli yüzü düzgün (Valentine gibi) skorer/şutör 2. numara kapabilirsek öpüp de başımıza koyalım. Rose'un arkasını FA'dan bir şekilde tamamlarız diye düşünüyorum.

Gasol de gidici. Noah'ın da sözleşmesi bitiyor yanılmıyorsam. Taj'ın takası gündemde, Hoiberg'in de takımda kalacağı kesinleşti artık. Bakalım nasıl bir planlamaya gideceğiz ciddi bir merak konusu.

Draft'ta 14. sıradayız. Bence skorer/şutör birini seçmeliyiz. Kimi seçeriz sizce? @Hayri Cund @Yasin Yıldırım

mock draft

14. Chicago Bulls
Timothe Luwawu | SG/SF | Mega Leks, Adriatic League
20 | 6-7, 205

Insider info: The Bulls had somewhat of a rotating door at the wing position this season alongside Jimmy Butler, starting Tony Snell, Mike Dunleavy, Kirk Hinrich and Justin Holiday, none of whom was overly effective. The Bulls will have to take a long look at the Frenchman, who offers good size for the position, length, athleticism, perimeter shooting and defensively versatility.

Son düzenleme:
Üst Alt