Chivu: "Galatasaray taraftarına hayran kaldım" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Chivu: "Galatasaray taraftarına hayran kaldım"

Cevap: Chivu: "Galatasaray Taraftarına Hayran Kaldım"

Dogru olup olmamasi önemli degil.. Dünyanin en büyük taraftarina sahibiz.. Hangi Türk takimi veya bir dünya devi, ülkesinden kilometrelerce uzak bu kadar taraftar önünde oynayabiliyor.. Burdaki Fenerliler bile Galatasaray taraftarina imrenerek bakiyor.. Fener'in Anderlecht maçi vardi, FB tribünlerini dolduran bile GS, BJK, TS taraftarlariydi.. Galatasaray'in maçi olsun Avrupa'da, biletlere binlerce talep olur, herkes günler öncesinden maçi bekler, müthis bir atmosfer olur.. Herta Berlin'e Berlin'de, Hamburger'e Hamburg'ta, Madrid'e Madrid'te deplasman yasattik.. Bence Avrupa'daki taraftarlarimiz, özellikle arma için her maça giden, engelli basketbol, bayan voleybol ayirt etmeyen uA'ya bir tesekkür etmek lazim.. Helal olsun..

adamların tüm jenerasyonlarını biz doyurduk anca haberi oldu gs taraftarından

niye doğru olduğunu sanmıyorsunuzki zamanında milan vs gibi takımlar sahaya çıktıklarında şaşkın bakışlarla çıkmadımı kimsenin sahip olmadığı taraftar grubuna sahibiz bence övünün

Seneye sözleşmesi bitiyo eğer şampiyon olursak alabilme ihtimalimiz var:)

haber resmen yalan :) taraftar bile desibel rekorunu küsüratıyla bilmez :))

niye doğru olduğunu sanmıyorsunuzki zamanında milan vs gibi takımlar sahaya çıktıklarında şaşkın bakışlarla çıkmadımı kimsenin sahip olmadığı taraftar grubuna sahibiz bence övünün

aynen adam demiştir taraftar müthişti,hayran kaldım gazete de tabii haber yapacak biraz süslendirir konuşmayı şaşırmanıza gerek yok yani doğal bir şey bence:)

------------Muslera--------------

-Eboue--Ujfalusi--Chivu--Drenthe

---------Melo---Selçuk----------

---Kazım---Arshavin---Arda-----

----------Adebayor-------------

8 yabancı oldu ama farketmez. Çocuğumu kuşbaşı yaparım lan off.

Arshavin yerine Diego, Arda yerine Balotelli falan olmalıydı dimi panpa

Üst Alt