# Christian Fuchs


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
galatasaray-ile-besiktas-onun-pesinde-1340288.Jpeg
Galatasaray ve Beşiktaş’ın Almanya Birinci Futbol Ligi’nde (Bundesliga) mücadele eden Mainz 05’te forma giyen Christian Fuchs ile ilgilendiği iddia edildi.Kulübe yakın kaynaklardan alınan bilgiye göre Avusturya Milli Takımı’nın da kaptanı olan 25 yaşındaki Fuchs’un transferi için Galatasaray’da seçimin beklendiği ve seçim sonucuna göre transfer konusunda gelişmeler olabileceği ifade edildi.Beşiktaş’ın ise futbolcuyla ilgilendiği ve görüşmeler için zemin yokladığı belirtildi.Bu sezon 33 lig maçının 31’inde ilk onbirde sahaya çıkan genç futbolcu Almanya’da en iyi sol bek futbolcular arasında gösteriliyor.Yaklaşık 5 milyon Avro civarında bonservis ücreti olan Fuchs’un da Türkiye’de büyük kulüplere sıcak baktığı öğrenildi.Fuchs’un Mainz 05 ile 2013 yılının sezon sonuna kadar sözleşmesi bulunuyor.
 
Cevap: Christian FuchsSol bek için H.Balta,Çağlar ikilisi yeterli.Yabancı hakkını diğer bölgeler için kullanmak lazım.
 
Cevap: Christian Fuchssakami yapiyorsun balta yollanmali kaliteli ileriye atak yapabilen bir sol bek alinmali yada en azindan insua kalmali

Olabilir senin düşüncen.Bana göre Türkiye'de bizden daha alternatifli sol bek'i olan yok.H.Balta benca kalmalı. :)İkisi de yeterli değil.Ben daha bu 2 adamın 1 tane bindirme yapıp orta açtıklarını hatırlamıyorumH.Balta en iyi zamanında da pek bindirme yapan bir oyuncu değildi.Hiçte sıkıntı çekmiyorduk o zaman. :)
 
Cevap: Christian FuchsHakan Balta 20 maç yaktı bu sene en az, Fuchs ile bu yıl almanyanın en iyi sol beki.Keşke gerçek olsa.
 
Cevap: Christian FuchsAvrupadan hakan balta yuzunden elendik baska soze gerek yok :) Santos-Caner ikilisi herturlu caglar-balta ikilisinden iyidir :)
 
Cevap: Christian FuchsHakan Balta demeyin gözünüzü seveyim.Avrupa'dan sayesinde elendik.Ligde birçok maçta yaktı.Kafası futbolda değil bu adamın.
 
Cevap: Christian FuchsBu Fuchs ne 5 milyon eder ne de Galatasaray da oynayacak kapisete de bir futbolcu. Avusturya macin da gördük nasil bir oyuncu oldugunu
 
Cevap: Christian Fuchshakan balta bizi hem kupadan, hem avrupadan eledi, ligde minimum 15 maçta sonuca direkt katkısı var.topçu değil.
 
Cevap: Christian FuchsOlabilir senin düşüncen.Bana göre Türkiye'de bizden daha alternatifli sol bek'i olan yok.H.Balta benca kalmalı. :)H.Balta en iyi zamanında da pek bindirme yapan bir oyuncu değildi.Hiçte sıkıntı çekmiyorduk o zaman. :)Balta defansif olarak iyi bi bekti.Şimdi o özelliğini de kaybetti.Üstelik adam sigara içiyo maçın sonlarına doğru sonra dili dışarı çıkıyo.Bizim sol beke sabri gibi enerjik bi adam bulmamız lazım.Varsın orta açamasın topu auta vursun ama beklerimiz hareketli olmak zorunda
 
Cevap: Christian Fuchsbu sene stoperlerin sonunu hazırlayan ve sayamadıgımız kadar gol yememize neden beklerimizin yetersizliğidir. Beklerin açıklarını kapatmaktan stoperler bu sene en kotu sezonlarını yaşadılar..sağdan soldan gelen kanat adamlarını her defasında kaçıran iki bekimiz oldugu sürece ortada stoper kim olursa olsun fayda etmez. Sağa ve sola sağlam bekler şart..
 
Cevap: Christian FuchsBalta defansif oalrak iyi bi bekti.Şimdi o özelliğini de kaybetti.Üstelik adam sigara içiyo bi süre sonra dili dışarı çıkıyo.Bizim sol beke sabri gibi enerjik bi adam bulmamız lazım.Varsın orta açamasın topu auta vursun ama beklerimiz hareketli olmak zorundaH.Balta iki sezondur kötüydü ona birşey demiyorum.H.Balta'dan daha iyi Türk solbek alamayız.Ayrıca H.Balta sigara içiyorsa geçen sene mi başladı sence?En iyi zamanında da sigara içiyordu. :)
 
Cevap: Christian FuchsAdam tutturuyor bizde banko oynuyor milli takim kadrosunda hata yapmis yapmamis umrundami hic ohh kebab hayat :)

hakank.jpg
 
Cevap: Christian FuchsH.Balta iki sezondur kötüydü ona birşey demiyorum.H.Balta'dan daha iyi Türk solbek alamayız.Ayrıca H.Balta sigara içiyorsa geçen sene mi başladı sence?En iyi zamanında da sigara içiyordu. :)Eğer sağlam yerliler alabilirsek yabancı kontenjanını sol beke harcayabiliriz.Mesela sağ açığa volkan şeni alabilirsek sol beke iyi bi yabancı alabiliriz.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt