# Christian Fuchs - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Christian Fuchs

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Christian Fuchs

Ne balta ne caglar yeterli falan degil ama oraya yerli takviyesi yapılması lazım Hasan ali olabilir Veya son zamanlarda izlemedim ama malik fathide olabilir

Son Avusturya maçında ayakta kalan tek oyuncuları idi..Hatta forumda bile iyi oyuncu düşünebiliriz diye bir çok kişi yazmışdı.

fuchs'ı almak nasıl çok kolay? bu yıl mainz'ın en iyi oyuncusu ve liginin en iyi sol beki.Bayern ayarında bir adam.

Sol bekten 8 asist yapmış.. https://www.transfermarkt.com.tr/tr/christian-fuchs/profil/spieler_6636.html 7M piyası var.

İsimli oyunculara çok odaklanırsak, bu seferde gelen oyunculara burun kıvrılmaya başlanacak. Bu kim, bu mu yıldız dedikleri, geldiği takımın ne başarısı var gibi sözler edilmeye başlanacak. Fransadan belki yetenekli oyunculara teklif götürecekler. Mesela zamanında Ribery gibi bir transfer olabilir. Bonusu falan deniliyordu. Adnan Öztürk böyle oyuncular bulmayı ve getirmeyi sever.

Bochumdan transfer olmuşdu..Çok feci duran toplar kullanıyor.

[video=youtube;Z6T5HvLBbQo]https://www.youtube.com/watch?v=Z6T5HvLBbQo[/video]

Sol icin Fuchs ,sag taraf icin Hoffenheimdan Andereas Beck ,2 tane saglam stoper (Servet yedek olmak kaydiyla) gelirse Canakkale gecilmez.En az 5 sene defans SIKINTIMIZ olmaz.

Cevap: # Christian Fuchs

atila turani almak suan basit grenoble krizde 2nci ligdende dusecekler bu firsat bidaha gelmez ama atila ilk once fransada buyuk bir takima gidip sonra avrupaya acilmayi planliyorum dedi oyuncuyu ikna etmek gerek gerisi kolay :)

Avusturya Maçında Çok Beğenmiştim Teknik Çokta Kuvvetli Defans Yönüde Çok İyi Ama Yabancı Kontenjanını Sol Bekten Yana Kullanmak Ne Kadar İyi Olur Bilemem Sonuçta Hücum Hattında Kaliteli Yerli Çok Az !

büyük takim oyuncusu degil. bize layik bir oyuncu degil ama Hakan,Caglar ve Insua gibileri bizde oynuyorlarsa Fuchs'ta oynar.

Hakan Balta + Caglar Birinci + Emiliano Insua = Christian Fuchs

Yabancı kontenjanına bir çözüm getirildiği takdirde gelmesini isterim. Artık ben ofansif, agresif, yırtıcı futbol istiyorum ve bunun için de bekler çok büyük önem taşıyor. Fuchs da ofansif özellikleriyle öne çıkan bir oyuncu, hatta bildiğim kadarıyla orta sahadan devşirilmiş bek; yani A.Santos, Sabri gibi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt