# Christian Fuchs | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Christian Fuchs

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
galatasaray-ile-besiktas-onun-pesinde-1340288.Jpeg

Galatasaray ve Beşiktaş’ın Almanya Birinci Futbol Ligi’nde (Bundesliga) mücadele eden Mainz 05’te forma giyen Christian Fuchs ile ilgilendiği iddia edildi.

Kulübe yakın kaynaklardan alınan bilgiye göre Avusturya Milli Takımı’nın da kaptanı olan 25 yaşındaki Fuchs’un transferi için Galatasaray’da seçimin beklendiği ve seçim sonucuna göre transfer konusunda gelişmeler olabileceği ifade edildi.

Beşiktaş’ın ise futbolcuyla ilgilendiği ve görüşmeler için zemin yokladığı belirtildi.

Bu sezon 33 lig maçının 31’inde ilk onbirde sahaya çıkan genç futbolcu Almanya’da en iyi sol bek futbolcular arasında gösteriliyor.

Yaklaşık 5 milyon Avro civarında bonservis ücreti olan Fuchs’un da Türkiye’de büyük kulüplere sıcak baktığı öğrenildi.

Fuchs’un Mainz 05 ile 2013 yılının sezon sonuna kadar sözleşmesi bulunuyor.

Cevap: Christian Fuchs

Sol bek için H.Balta,Çağlar ikilisi yeterli.Yabancı hakkını diğer bölgeler için kullanmak lazım.

sakami yapiyorsun balta yollanmali kaliteli ileriye atak yapabilen bir sol bek alinmali yada en azindan insua kalmali

Olabilir senin düşüncen.Bana göre Türkiye'de bizden daha alternatifli sol bek'i olan yok.H.Balta benca kalmalı. :)

İkisi de yeterli değil.Ben daha bu 2 adamın 1 tane bindirme yapıp orta açtıklarını hatırlamıyorum

H.Balta en iyi zamanında da pek bindirme yapan bir oyuncu değildi.Hiçte sıkıntı çekmiyorduk o zaman. :)

Hakan Balta 20 maç yaktı bu sene en az, Fuchs ile bu yıl almanyanın en iyi sol beki.Keşke gerçek olsa.

Avrupadan hakan balta yuzunden elendik baska soze gerek yok :) Santos-Caner ikilisi herturlu caglar-balta ikilisinden iyidir :)

Hakan Balta demeyin gözünüzü seveyim.Avrupa'dan sayesinde elendik.Ligde birçok maçta yaktı.Kafası futbolda değil bu adamın.

Bu Fuchs ne 5 milyon eder ne de Galatasaray da oynayacak kapisete de bir futbolcu. Avusturya macin da gördük nasil bir oyuncu oldugunu

hakan balta bizi hem kupadan, hem avrupadan eledi, ligde minimum 15 maçta sonuca direkt katkısı var.topçu değil.

Olabilir senin düşüncen.Bana göre Türkiye'de bizden daha alternatifli sol bek'i olan yok.H.Balta benca kalmalı. :)

H.Balta en iyi zamanında da pek bindirme yapan bir oyuncu değildi.Hiçte sıkıntı çekmiyorduk o zaman. :)

Balta defansif olarak iyi bi bekti.Şimdi o özelliğini de kaybetti.Üstelik adam sigara içiyo maçın sonlarına doğru sonra dili dışarı çıkıyo.Bizim sol beke sabri gibi enerjik bi adam bulmamız lazım.Varsın orta açamasın topu auta vursun ama beklerimiz hareketli olmak zorunda

bu sene stoperlerin sonunu hazırlayan ve sayamadıgımız kadar gol yememize neden beklerimizin yetersizliğidir. Beklerin açıklarını kapatmaktan stoperler bu sene en kotu sezonlarını yaşadılar..sağdan soldan gelen kanat adamlarını her defasında kaçıran iki bekimiz oldugu sürece ortada stoper kim olursa olsun fayda etmez. Sağa ve sola sağlam bekler şart..

Balta defansif oalrak iyi bi bekti.Şimdi o özelliğini de kaybetti.Üstelik adam sigara içiyo bi süre sonra dili dışarı çıkıyo.Bizim sol beke sabri gibi enerjik bi adam bulmamız lazım.Varsın orta açamasın topu auta vursun ama beklerimiz hareketli olmak zorunda

H.Balta iki sezondur kötüydü ona birşey demiyorum.H.Balta'dan daha iyi Türk solbek alamayız.Ayrıca H.Balta sigara içiyorsa geçen sene mi başladı sence?En iyi zamanında da sigara içiyordu. :)

Adam tutturuyor bizde banko oynuyor milli takim kadrosunda hata yapmis yapmamis umrundami hic ohh kebab hayat :)

hakank.jpg

H.Balta iki sezondur kötüydü ona birşey demiyorum.H.Balta'dan daha iyi Türk solbek alamayız.Ayrıca H.Balta sigara içiyorsa geçen sene mi başladı sence?En iyi zamanında da sigara içiyordu. :)

Eğer sağlam yerliler alabilirsek yabancı kontenjanını sol beke harcayabiliriz.Mesela sağ açığa volkan şeni alabilirsek sol beke iyi bi yabancı alabiliriz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt