# Christian Poulsen


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Christian Poulsenişte bu adam gelirse Başkanın dediği misilleme olur,Semih falan hikaye

Hem ihtiyacımız olan mevkii ve iyi adam hemde fenerin ALAMADIĞI biri

İnşallah oplur
 
Cevap: Christian Poulsenİnsaalh gelmez, asla a sınıf takım topcusu olmayan ama kendini a sınıf takım topcusu sanan (portekizli tiago gibi) yuksek maas ve bonservis istenen, yası ilerlemis, teknik ozurlu, duz futbolcu. Aman kalsın, bir baska balon daha...
 
Cevap: Christian Poulsenİnsaalh gelmez, asla a sınıf takım topcusu olmayan ama kendini a sınıf takım topcusu sanan (portekizli tiago gibi) yuksek maas ve bonservis istenen, yası ilerlemis, teknik ozurlu, duz futbolcu. Aman kalsın, bir baska balon daha...Benim izlediğim kadarıyla sağına,soluna,önüne pas atabiliyor.Ön liberoda başka bir şeye gerek var mı ki? Sanırım sen topu kapıp 3-5 kişiyi çalımlayıp gol atmasını bekliyorsun.Bu adam gelirse 3-4 sene çok rahat oynar.Ön libero için tam aradığımız tarzda biri.Takımın kavgacı futbolculara ihtiyacı var.(Futbol stili ile kavgacı demek istedim.)
 
Cevap: # Christian Poulsenpoulsn gs de oynayacak bi adam değil ama alınsın isterim çünkü fb istedia alamadı biz aldık olur yani tam bi misilleme 6+2+2 nin son 2 sinden biri olur artık tribünde.
 
Cevap: # Christian PoulsenPoulseni begenmeyeni Allah taş eder valla. Schalkenden beri istiyorum bu oyuncuyu. Dünyada savaşc futbolcu denilince ilk akla gelen oyuncudur benim açımdan :D Gelsin çıldıralım:asd:
 
Cevap: # Christian Poulsenİnsallah,hayılro olur o zaman.Sakatlıktan beladn uzak bir sezo geçiririz.Poulsen çok öyle atraksiyonlu bir oyuncu değil,ama iyi bir görev adamıdır.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt