Çift yönlü oynayan bir orta saha oyuncusuyla anlaştık! (Kaynak: MŞ)


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu oyunu iki yönlü oynayan orta saha transferi gerçekleşmesi yüksek ihtimal mi?

(Evet. İki taraf arasında da anlaşma sağlandı. Finansman meselesi de halledilirse olur bu iş. Sevgiler. Melih)
Selam Melih abi.

Dün akşam “Fransa’da bir isimle anlaşıldı şimdi sonra da İngiltere’de görüşmeler olacak” demiştiniz.

Acaba İngiltere’deki isim bir savunma oyuncusu mu yoksa sizin dediğiniz gibi Linderoth’u yedek bırakacak iki yönlü orta saha mı?

Saygılar…(Selam, bundan sonraki transfer bazı şartalara bağlı. Mesela Servet Çetin’in gidip gitmeyeceğine. Linderoth gibi oyunun iki yönünü de oynayan bir futbolcuyla el sıkışıldı. Yakında belli olur durum. Sevgilerimle. Melih)
Melih Sabanoglu'nun söyledikleri genelde dogru çıkıyor. Sizce bu isim kim olabilir?Aklıma gelenler: Tim Cahill, Elano, Scott Parker, Deco :D
 
Cevap: Çift yönlü oynayan bir orta saha oyuncusuyla anlaştık! (Kaynak: MŞ)Tim Cahill,Elano ve Deco gelmez.Niko Krancjar olsa :DBen yinede Kim'i tercih ederim.
 
Cevap: Çift yönlü oynayan bir orta saha oyuncusuyla anlaştık! (Kaynak: MŞ)Servet gitmeyeceği için transfer zor olabilir bundan sonra, max 1 diyorum.
 
Cevap: Çift yönlü oynayan bir orta saha oyuncusuyla anlaştık! (Kaynak: MŞ)Bence sağ bek alınacak.
 
Cevap: Çift yönlü oynayan bir orta saha oyuncusuyla anlaştık! (Kaynak: MŞ)Tim Cahill'i dışındakiler olursa güzel.
 
Cevap: Çift yönlü oynayan bir orta saha oyuncusuyla anlaştık! (Kaynak: MŞ)Niko Krancjar'ı tercih ederim açıkçası.Çok sevdiğim bir oyuncu.Eğer böyle bir transfer yapılacaksa umarım yönetimin tercihi Krancjar olur...
 
Cevap: Çift yönlü oynayan bir orta saha oyuncusuyla anlaştık! (Kaynak: MŞ)sağ bek olarak uğur uçar'a güveniliyorsa çift yönlü bir oyuncu alınabilir...ingiltereden alınacaksa önerilerim

-Steve Sidwell

-Tim Cahill

-Nigel de Jong

-Gelson Fernandes

-Niko Krancjar

-Giovani Dos Santos
 
Cevap: Çift yönlü oynayan bir orta saha oyuncusuyla anlaştık! (Kaynak: MŞ)Dos Santos iki yönlü degilki.Gelson Fernandes olabilir.Man City satmak'ta istiyor.Ayrica ben MS'e inanmiyorum.
 
Cevap: Çift yönlü oynayan bir orta saha oyuncusuyla anlaştık! (Kaynak: MŞ)Haldun Üstünel son noktaya getirene kadar telefon açıp Adnan Polat'a bile söylemiyordur kimi transfer edeceğini:D Sayın MŞ! nerden biliyor merak ediyorum...
 
Cevap: Çift yönlü oynayan bir orta saha oyuncusuyla anlaştık! (Kaynak: MŞ)Lincoln gidici olduğuna göre Deco veya Rosicky olabilir.

Çok uçtum galiba :D
 
Cevap: Çift yönlü oynayan bir orta saha oyuncusuyla anlaştık! (Kaynak: MŞ)Haldun Üstünel son noktaya getirene kadar telefon açıp Adnan Polat'a bile söylemiyordur kimi transfer edeceğini:D Sayın MŞ! nerden biliyor merak ediyorum...Bir Haldun Üstünel'in, birde Melih Şendil'in haberi oluyor herhalde transferlerden... :)
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt