Çift yönlü oynayan bir orta saha oyuncusuyla anlaştık! (Kaynak: MŞ) - Sayfa 98 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Çift yönlü oynayan bir orta saha oyuncusuyla anlaştık! (Kaynak: MŞ)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Çift yönlü oynayan bir orta saha oyuncusuyla anlaştık! (Kaynak: MŞ)

Burada bunu diyebilen insan, Melih Şabanoğluna'da sallarım diyebiliyor.

Nasıl Galatasaraylılığını sorgulayabiliyorsun o zaman?

Kişisel tartışmaya dönmesin, konuya son mesajımdır.

Melih Şabanoğlunun benim, senin gibi adamların sözleriyle ne uzalır ne kısalır.

Sadece 2 gün kafasına esen sallar durur buradan "MŞ şöyledir, böyledir" falan diye.

Galatasaraylılık sorgulanmaz derken bir insanın Galatasaraylılığına en hafif tabiriyle böyle bok atmak ne derece adamlık timsalidir buna okuyan, yorumlayan insanlar karar versin.

İyi günler.

Birşeyi anladım ki senınle konuştuğumuz sürede yazdıklarımı doğru düzgün okumamıssın ;)belli.Sayın MŞ içinde aynsını dedim ,GALATASARAY'lılığına saygı duyuyorum.Bu cümleden sayın MŞ'nin GALATASARAY'lılığını sorguladığımı düşünüyorsan tamam ben ADAM DEĞİLİM;););).

Burada bunu diyebilen insan, Melih Şabanoğluna'da sallarım diyebiliyor.

Nasıl Galatasaraylılığını sorgulayabiliyorsun o zaman?

Kişisel tartışmaya dönmesin, konuya son mesajımdır.

Melih Şabanoğlunun benim, senin gibi adamların sözleriyle ne uzalır ne kısalır.

Sadece 2 gün kafasına esen sallar durur buradan "MŞ şöyledir, böyledir" falan diye.

Galatasaraylılık sorgulanmaz derken bir insanın Galatasaraylılığına en hafif tabiriyle böyle bok atmak ne derece adamlık timsalidir buna okuyan, yorumlayan insanlar karar versin.

İyi günler.

bir insani bas harfini kücük yazdigi icin cahil görmek ne kadar adamlilikdir onun cevabini sen ver en iyisi...ne kadar celiskili konusuyorsun.Önce bas harfi meselesini söylüyorsun sonra adamliliktan bahsediyorsun...bu nasil mantik?eger mantiksa tabi

Harun;

Kimse kimsenin Galatasaraylılığını yargılayamazda.Oğuzhan Bey belki yaş konusunda bir hata yaptı.Ancak genel itibari ile haklıdır. Yanlış olan bloglardan buraya haber getirilmesidir. Saygı konusuna gelince, konuştuğumuz kişi Ömer Çavuşoğlu,Ali Şen değil.Evet transfer konusunda yanılmıştır.Okunmaz konuşulmaz, br mail atar eleştiririz de.Küfür, terbiye sınırlarını aşan şeyler ne oluyor. Ben bugüne kadar gece üçte bir transferin siteye girildiğini görmedim.Bile bile lades olunmuştur.Ve bu küfür eden kişilere hiç bir ceza da verilmemiştir.

Türkçe konusuna hiç girmiyorum.Türkçe - Galatasaray'dan daha önemlidir.

Renkdaşım;

Ben sayın MŞ'nin GALATASARAY'lılığını yargılamıyorum zaten.Bunu biliyorsun diğer mesajlarımda da var bu ;).

Konuşmaya değer bir şey yok. Burada olmayan bir kişi hakkında zaten yeteri kadar sallanmış.

Bir duyum alınmış fakat tutmamış.

Birbirimizi kırmaya, Melih Şabanoğlu gibi bir insana sallamaya daha gerek yok. Güvenmeyen, bundan sonra okumaz veya okuduklarına inanmaz. Yeter.

- Kilit -

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt