Çiftlik Bank'ın Firari Kurucusu Mehmet Aydın'ın Yeni Görüntüleri Ortaya Çıktı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Çiftlik Bank'ın Firari Kurucusu Mehmet Aydın'ın Yeni Görüntüleri Ortaya Çıktı

m2.jpg

Kurduğu sanal Çiftlik Bank ile onbinlerce kişiyi dolandıran firari Mehmet Aydın'a ait yeni görüntüler ortaya çıktı.

DHA, Mehmet Aydın'ın Dubai'de bir kadınla lüks bir mekanda görüntülendiğini, Aydın'ın 90 bin lira (30 bin dirhem hesap, 20 bin dirhem bahşiş) hesap ödediğini yazdı.

25 yaşındaki Mehmet Aydın, yaklaşık 80 bin kişiden topladığı 500 milyon TL'nin üzerinde parayla yurtdışına kaçmıştı.

Uruguay'a kaçtığı öne sürülen Aydın hakkında kırmızı bülten çıkarıldı.

DHA, ortaya çıkan bir diğer görüntüde şirketin paraları kaçırdığı ilk yer olarak düşünülen Kıbrıs'ta büyük bir kumarhanede Mehmet Aydın'ın poker oynadığını duyurdu.

Kardeşiyle birlikte yurtdışına kaçan ağabey Fatih Aydın ise ülke ülke geziyor. Aydın, Hong Kong'ta çektiği bir fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaşmıştı.

m1.jpg
m3.jpg

m4.jpg

Ben bu adamin insanlara paralarini iade edecegini hic dusunmuyorum

Oyle bir videosu cikmisti ama hic inandirici degil

Bence paralarla kacti ve odeme yapmayacak
7gLO.gif

Bu sacma kelimeyi kullanmaniz cok basiretsiz bir davranis

Ben olaylarda sakince ne dusunuyorsam yaziyorum . Farkli dusunuyorsaniz uslubu ile yazin konusalim

Alay etmeye gerek yok sirf "aa sinan yazdi satasayim" demek icin

Bu sacma kelimeyi kullanmaniz cok basiretsiz bir davranis

Ben olaylarda sakince ne dusunuyorsam yaziyorum . Farkli dusunuyorsaniz uslubu ile yazin konusalim

Alay etmeye gerek yok sirf "aa sinan yazdi satasayim" demek icin

Adamin milletin parasini geri verecegini dusunmediginiz ortada
Insanlar dusundugumu sansin da oradan Okazyon yaratayim niyetiynen yazdiginiz bir post idi

Üst Alt