Cihan Oskay: "Savcıdan çağrı bekliyorum"


TÜRKİYE'de şike iddialarını ortaya atan ilk isim Cihan Oskay'ın neden şike soruşturması dahilinde dinlenmediğini sordum dün.

Cihan Oskay'dan bir mektup geldi. Şöyle diyor:

"Ben şike operasyonundan 1 gün sonra yetkili Savcı Sayın Mehmet Berk'e resmi yoldan bir dilekçe yolladım ve kendisine operasyon çerçevesinde çok faydalı bilgiler verebileceğimi ilettim. Ancak hiçbir cevap alamadım. Futbolcuların eşleri bile ifadeye çağrılırken, bana bu kadar kayıtsız kalınmasına da şaşırdım. Şu anda tutuklu bulunan birçok kişiyle ilgili gerçek ve şüpheye yer bırakmayan belge ve deliller bende. Niçin bunlardan yararlanmıyorlar anlamıyorum."

Geçekten de Cihan Oskay'ın ifadeye çağrılmaması ilginç.

Kimbilir belki de daha sıra gelmemiştir.

Not: Cihan Oskay halen Muğla Cezaevi'nde mahkûm olarak yatıyor.Fatih Altaylı ile TEKETEK
 
Cevap: Cihan Oskay: "Savcıdan çağrı bekliyorum"Adam dogruyu sölese bile öle bi agız varki kimse inanmaz, g.tü bası ayrı oynuyor
 
Cevap: Cihan Oskay: "Savcıdan çağrı bekliyorum"Yav savcı çağırsa ne olacak?Federasyon ve kulüpler Fener'in oyuncağı olmuş.Cezalar verilmedikten sonra çağırılsa ne işe yarayacak?
 
Cevap: Cihan Oskay: "Savcıdan çağrı bekliyorum"kesinlikle rezalet bir durum.daha önce şikeyi itiraf etmiş bir adam var ve bilgisine başvurulmak için bile çağırılmıyor hemde kendi istemesine rağmen.
 
Cevap: Cihan Oskay: "Savcıdan çağrı bekliyorum"Ya da Galatasaraylilarin gozunu korkutmak icin.Bir mektup parçasıyla göz mü korkutulur? :) Bu olayın abartılması konusunda medya %100'lük bir performans sergilemişti, yoksa bu olayın elle tutulur hiçbir tarafı yoktu. Daha ciddi bir belge olsaydı bu performansla bizi sarsabilirlerdi belki.
 
Cevap: Cihan Oskay: "Savcıdan çağrı bekliyorum"Bir mektup parçasıyla göz mü korkutulur? :) Bu olayın abartılması konusunda medya %100'lük bir performans sergilemişti, yoksa bu olayın elle tutulur hiçbir tarafı yoktu. Daha ciddi bir belge olsaydı bu performansla bizi sarsabilirlerdi belki.

Medya sayesinde bu isi yapmak istediler iste. Emniyet ihbarlari degerlendirmek, sorgulamak zorunda. Ama, Aziz'in cetesi ruh hastasi Lube ve diger basindaki tetikcileri ile Galatasaray'i korkutmaga calisti. Bir sekilde bizim de adimizi olaya dahil etmek istedi. Boylece MAA denilen adam rahat sekilde Fener'i ligde tutacak guya. Olay acik sekilde boyle.
 
Cevap: Cihan Oskay: "Savcıdan çağrı bekliyorum"Medya sayesinde bu isi yapmak istediler iste. Emniyet ihbarlari degerlendirmek, sorgulamak zorunda. Ama, Aziz'in cetesi ruh hastasi Lube ve diger basindaki tetikcileri ile Galatasaray'i korkutmaga calisti. Bir sekilde bizim de adimizi olaya dahil etmek istedi. Boylece MAA denilen adam rahat sekilde Fener'i ligde tutacak guya. Olay acik sekilde boyle.Lube de ifade verdi emniyette.

Savcı eklemek istediğiniz bir şey var mı diye sorunca hemen GS yi suçlamaya başlamış.

2006 olayları ile ilgili.

Eğer Cihan Oskay 2001 olaylarını ispatlarsa,şampiyonluk elinden alınıp tazminat cezası verilebilir.

juventus olayını hatırlayın 2005 şampiyonluğu kimseye verilmedi.
 
Cevap: Cihan Oskay: "Savcıdan çağrı bekliyorum"Cihan Oskay ın söyleyeceklerini duruşma salonunda dinlemek isterdim. AY nin onu dinlerken yüz ifadesini görmek isterdim. Keşke naklen yayınlansa bu duruşma. Çok eğlenceli olacak.
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt