Cihan Oskay: "Savcıdan çağrı bekliyorum" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cihan Oskay: "Savcıdan çağrı bekliyorum"

Cevap: Cihan Oskay: "Savcıdan çağrı bekliyorum"

Onlar 2006 da bir umut bulmak için çabalasar da, 2001 sezonu tokat gibi yapışacak suratlarına :)

30 sendır ortaya bır ankaragucu ve sacma salak bır denızlı facıasını koyan fenerlılere karsılık,tv de canlı olarak fenerıın samsuna ve trabzonlu bazı oyunculara para verdıgını,hatta tele kaydettıgı oktay derelıoğlu konusmasını,bızımkıler nıye her platformda soylemezler,yeter artık,konussunlar bızımkılerde cumle alem duymalı,bılmelı herseyı

2001 tokat gibi gelecek bu angutların yüzüne. halen araştırıp dursunlar bakalım 2006 dan bişey çıkarırmıyız diye.

şimdi sen düşün aziz.

adamın kız kardeşinide öldürmüşlerdi galiba. kaybedecek hiç birşeyi kalmamış.

elinde belgeler var. hatta televizyonda oktayın ersun yanalın itirafları var. ersunun tam hatırlamıyorum ama bir kağıda imza attırdığı felan o kağıdın hala kendisinde olduğunu mu ne açıklamıştı yanlış hatırlamıyorsam.

5028belge.JPG

Şekip mosturp ; PFDK nın 6/4 ' u bizim dememişmiydi ? Niye salıverdiler bu adamı

Cihan Oskay: "Değişmeyen tek şey Aziz Yıldırım, Tamer Yelkovan, Cemil Turan, Serkan Acar ve Sinan Engin'dir. Şike ve teşvik mafyasının babalarıdır"

Arkadaşlar İstanbulsporlu Petrov ve Ersun Yanallı ankaragücü,cafer itiraflarınıda unutmayalım...bizim 80lı yılların malatya macına bakacaklarına yakın tarıhtekı şikelerine baksınlar!!

Üst Alt